AŞILAMA YAPTIRIP TUTANLAR GEBELİK AŞAMALARI NASIL GEÇTİ

Pembeyuvam1

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2022
56
23
27
Selam arkadaşlar aranızda aşılama yaptırıp tutanlar varmı tuttuysa pozitifi görene kadar geçen sürede ne gibi belirtiler yaşadınız paylaşırmısınız

Selam arkadaşlar aranızda aşılama yaptırıp tutanlar varmı tuttuysa pozitifi görene kadar geçen sürede ne gibi belirtiler yaşadınız paylaşırmısınız
Benim 3. de tuttu ama inanın hiçbir belirti yaşamıyorsunuz. Olumsuzlarda vücudumda ne olduysa olumluda da aynısı oldu karın ağrısı göğüs ağrısı gibi.. Buradaki şeyleri okuya okuya psikolojimi bozmuştum.. Eğer aşılama tutarsa aşılamadan 2 hafta sonra gerçek göğüs ağrısı başlıyor o zaman zaten neyin ne olduğunu ayırt edebiliyorsunuz ama dediğim gibi 2 haftadan önce hiçbir belirti gerçek belirti olmuyor

Hayırlı olsun öncelikle sağlıkla kucağınıza alın. Bende o kadar çok okuyorumki cidden psikolojim bozuldu ya napıcamı bilmiyorum

Benim de çok bozulmuştu ama inanın moral çok önemli sonucu alana kadar hiç bakmamanızı sürekli ismi azamları okumanızı öneririm Allah isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin içinde de bizlere

merhaba bende 3 yaptıracağım temmuzda nerede yaptırdınız üni hastanesine gidiyorum ama memnun değilim

merhaba bende 3 yaptıracağım temmuzda nerede yaptırdınız üni hastanesine gidiyorum ama memnun değilim
Kusura bakmayın geç kalmış olabilirim ama ben ilk ikisini özel bir klinikte yaptırdım 4 yumurta oluşmasına rağmen olmadı 3. Üniversite hastanesinde yaptırdım kesinlikle laboratuvarı olan profesyonel bir hastaneyi tavsiye ederim özel klinikler tam teşekküllü değilse doktor da ünlü değilse devlet hastanesinden vazgeçmeyin bu işlemde laboratuvar olması çok önemli spermlerin yüzdürülmesi açısından.. Eğer yakın bölgedeyseniz Erzurum Atatürk Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi mi tavsiye ederim Prof Dr Yakup Kumtepe bu alanın en iyilerinden biri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…