Aşılama yapanlar ve aşılaması tutanlar bilgilendirir misiniz

Bugün aşılamanın 8.günü hiçbir belirtim yok karın şişkinligi sadece var aşılama olanlar ve aşılaması tutanlar ne gibi belirtileriniz var yardımcı olur musunuz
belirtilere takılma canım ben bütün belirtileri yaşadım dibine kadar,göğüs ağrısı bel ağrısı mide bulantısı hepsini yaşadım ama 11.ğün adet oldum

Bende Aşılama yaptırdım tutmadı. Doktor demişti aşılamanın normal gebe kalmaktan pek bı farki yok sadece spermin gitme mesafesi ni kısaltır tutma şansı %15 le 20 arası . Ben tutmassa tekrar aşılama yapmam onu baştan söyleyeyim boşuna masraf dedi ve doğru söyledi 18 bin lira harcadım.
devlette yaptırdım ben,bir kez daha yapılacak önümüzdeki ay,ücretli yaptırsaydım asla para vermezdim.

Eşimde de ve bende herhangi bir sorun yok fakat yaklasık 5 yıldır bebek sahibi olamadık en son geçen yıl ilk kez aşılama denedik olmadı sonra ara verdik 6 ay sonra kimyasal gebelik geçirdim psikolojim çok bozuldu zor zamanlar geçirdim daha sonra ekim ayında tekrar tedaviye başlamaya karar verdik ve 2. Aşılama gerçekleşti aşılama sonrası herkes de olan belirtileri bende yaşadım sonra Bi anda tüm belirtiler kayboldu, evde idrar testi yaptım defalarca çıkmadı. 14 gün sonra kan vermek için çağırdılar o kadar umutsuzdum ki anlatamam tüp bebek için planlar yapmaya başlamıştık. kan sonucu çıkınca inanamadık hamileydim :) Umarım sizde en yakın sürede güzel haberler alırsınız.

Eşimde de ve bende herhangi bir sorun yok fakat yaklasık 5 yıldır bebek sahibi olamadık en son geçen yıl ilk kez aşılama denedik olmadı sonra ara verdik 6 ay sonra kimyasal gebelik geçirdim psikolojim çok bozuldu zor zamanlar geçirdim daha sonra ekim ayında tekrar tedaviye başlamaya karar verdik ve 2. Aşılama gerçekleşti aşılama sonrası herkes de olan belirtileri bende yaşadım sonra Bi anda tüm belirtiler kayboldu, evde idrar testi yaptım defalarca çıkmadı. 14 gün sonra kan vermek için çağırdılar o kadar umutsuzdum ki anlatamam tüp bebek için planlar yapmaya başlamıştık. kan sonucu çıkınca inanamadık hamileydim :) Umarım sizde en yakın sürede güzel haberler alırsınız.
Merhaba hayırlı olsun bebeğiniz sağlıkla gelsin inşallah ❤️🙏🏼 Hangi doktora aşılama yaptırdınız acaba?

ben konu açtım bu konuyla ilgili daha yazan olmadı benim de ilk aşılama ama neden bilmiyorum yumurtaları topladı ama topladıktan sonra yumurtalar olgun olmadığı için dondurma işlemi olmaz dedi o yüzden tedaviyi doktor bıraktı yani yumurta yerleştirmek olmayacak tekrar tekrar göbekten iğne ve ilaçlarla olana kadar yapalım diyor ama çok para diyor ve tutmuyor üzülüyorum şuanlık tedavi bitti gibi görünüyor ne yapmam gerekiyor

ben konu açtım bu konuyla ilgili daha yazan olmadı benim de ilk aşılama ama neden bilmiyorum yumurtaları topladı ama topladıktan sonra yumurtalar olgun olmadığı için dondurma işlemi olmaz dedi o yüzden tedaviyi doktor bıraktı yani yumurta yerleştirmek olmayacak tekrar tekrar göbekten iğne ve ilaçlarla olana kadar yapalım diyor ama çok para diyor ve tutmuyor üzülüyorum şuanlık tedavi bitti gibi görünüyor ne yapmam gerekiyor
Tüp bebek gruplarına yazarsanız cevap verenler olabilir

teşekkür ediyorum cevaplarınız için kafam çok karışık istediğim bir doktora mı denk gelmedi yoksa benim gerçekten çocuğum olmaz anlamadım
Umutsuzluğa düşmeyin Allah büyük ama anlattığınız şeyleri ancak tüp bebek ile uğraşanlar bilir bu gruptakiler henüz tüp bebeğe geçmeyenler. Çok fazla tüp bebek grubu var hemde kopyala yapıştır şeklinde bütün gruplara yazın isterseniz illa sizin yaşadıklarınızı yaşayanlar vardır. Allah en kısa zamanda kolaylıkla hayırla nasip etsin inşallah hepimize🙏

X