aşılama sonrası hamile kalan?

ikinci denemem, ama hiçbir belirtim yok. herkes yazmış göğüste hassasiyet bel ağrısı vs siz neler yaptınız yaş kaç
ben 23 yasindayim cnm 18 yasinda evlendim 5 yildir ugrasiyom bir sorunumizda gorunmuyo ama olmadi 3 ay oluyo iste 2.asilama yapilali bnde biraktim gitmiycem bir muddet doktora falan yoksa bir sorun olur belki napimki cokta ilac kullamdim bunyem kotu oldu

28 yaşındayım 3 senelik evliyim bizde istiyoruz görümcem çatır çatır doğruyor
Benim de erkek kardeşim geçen ay Mayısta evlendi gelinimiz hamileymiş. İlk ayında hamile kalmış. Ben 3 yıldır anne olamadım, 1 ayda hala oldum. Allahım bizi bununla sınıyor başka bir açıklaması yok.

asilama ya da herhangi sekilde catlatma ignesi kullaniminda asiri hamilelik belirtisi yasatiyor igne, hepsinde tam catlayan yumurtam cok agrimisti, akinti falan derken umutlaniyor insan:) ama hicbiri tutmadi, tup bebek icin gittik ikinizin de degerleri iyi, polip var onu alalim sonrasinda biraz spontan deneyin olmadi tup bebekle olur dediler, bakalim.

arkadaşlar aşılama etkili mi hamile kalan var mdıır desteğinizi bekliyorum
Doktorunuza ve sizin tahlillerinize bağlı bir de nasip ama 3 kere yaptıran biri olarak kesinlikle laboratuvar ortamı olmayan bir klinikte yaptırmasanıza ve gideceğiniz doktoru çok iyi seçmenizi tavsiye ederim

kimyasal gebelikte kanama olmak zorunda mı bilmediğim için soruyorum, mesela benim aşılama 18. gün negatif beta 11 den 9a düştü ama göğüs hassasiyeti harici bir belirti yok kanama vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…