Asilama sonrasi duphaston

İnşallah beliritlerin hamile olduğun içindir Allahim yüzünü güldürür inşallah beklemek gerçekten çok zor ama umutla bekliyosun o da güzel inşallah olur sağlıkla alırsın kucağına
Insallah Rabbim hepimize nasip eder ama bugün hic ümidim yok kasik agrisida gogus agrisida yok denecek kadar azaldı akıntım cogalmaya basladı sanırıma adet olacağim

İnşallah canım
Bendede pecete acik kahve gibi bir iki leke geldi sabahtan beri sadece pamuga silince damla seklinde acik kahve acik pembe gibi geliyor acaip sol kasigim ve sol ayagim agriyor agridan zor duruyorum desem yeri basimda agriyo hala sökulemedim ondan sanirim agrim cok

Olabilir canım kan testi vermistin dimi sen asilaminin ilk gününden beri kasık ağrım var benimde ondan secemiyorum

Olabilir canım kan testi vermistin dimi sen asilaminin ilk gününden beri kasık ağrım var benimde ondan secemiyorum
Hic kan testi vermedim kasik agrim asilamadan beri hep vardi iki tarafli falan ama iki gundur sadece sol tarafta var ve ayagima vuruyor ayagimin ici yaniyor resmen pamuga siliyorum bi bakiyorum pamuk temiz sonra bi sure sonra siliyorum cok hafif bir damla gibu acik pembe bisey geliyo sabahtan beri boyleyim bazen goguslerime sizi giriyo sokulemiyorum desem ben her ay 8-9 gun once adet olurdum su an adetime 6 gun var erkende olmadim ilk defa gec oldum hani neden sokulemedim onuda anlamadim

Ya inşallah gec dollenmedir bence tekrar test yap

Hemen hemen ayni zamanda yaptirmisiz asilamayi sizinle evdeki testlerde negatif olsa bile uzulmeyin önce kanda olur 14 gunu doldurmanizı bekleyin geç dollenmede olabilir bi belirtiniz varmi peki

Yok ben dün yaptım ama negatifdi yqrin adet günüm ama belirti yok gec adetim duzensiz ama iki kutu duphastin kullandım bu sefer gec geleceğini sanmıyorum
Oyle deme bak ben 1.5 senedir duzenim sasti her ay 8-9 gun once adet oluyorum bazen 10 bile oluyordu bu ay bende duphaston kullandim hemde gunde 3 defa asilamadan beri kullaniyorum bak adetime 6 gun var bugun oldum duphaston sokturseydi benide soktururdu erken kanda cikmadan idrarda cikmaz diyorlar belki yeni olusuyor sen yarinda adet olmazsan bi kan testi yaptir bence

Pazartesi günü düşünüyorum bende geçen asilamada tam gününde olmuştum ne bilim Allah gönlümüze göre versin tez zamanda nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…