Gebeliğe Hazırlık Aşılama sonrası BetaHcg değeri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

dejavuh

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2021
1.555
2.610
Merhaba, Aşılama ile bu ayın 5'inde transfer yapıldı. 10. gün evde idrar testi yaptım silik çizgi çıktı. Sonra merakımdan 12. gün yani dün kan verdim ve 77 çıktı. Yarın yine kan vereceğim 14. gün olmuş olacak. Hcg değerim düne oranla kaç çıkması gerekiyor?

Acaba ikiz olma şansı var mı ikizde ne kadar artış oluyor acaba 🥰
Ay hiç bilmiyorum ama geçen ben de nette baktım, ikiz olması kan değerlerine göre anlaşılmazmış. İlla kese gözükmeliymiş çoğul gebelikte 🤭 eşim de benim değerler için 3-4 kat artması dolayısıyla ikiz mi acaba demişti de. Ondan baktım 😂

Ay hiç bilmiyorum ama geçen ben de nette baktım, ikiz olması kan değerlerine göre anlaşılmazmış. İlla kese gözükmeliymiş çoğul gebelikte 🤭 eşim de benim değerler için 3-4 kat artması dolayısıyla ikiz mi acaba demişti de. Ondan baktım 😂
Aslında olsa tek seferde kardeşte çıkar ne güzel olur ya 😍😂

Hayırlı olsun sağlıkla kucağıniza alırsınız inşallah🌺🥰🌸benimde aşılamanin 11.gunu erken gebelik testi yaptım maalesef negatif acaba erkenmi yaa😔
Amin inşallah Allah sizin de sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder inşallah.. Ben 12. günde kan verdim 77 çıkmıştı ama 10. gün idrar testinde silik çizgi görmüştüm. inşallah sizin de tutar..

X