Aşılama ile hamile kalan var mi??

oylesinebiriistee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2024
35
16
Merhaba kızlar daha önce 2 defa aşılama yaptm klomen kullanarak cuma günü de 3. Aşılamamı oldum ama o bu sefer iğne ile oldum normalde hiç bir sorunumuz yoktu eşimle ama geçen ay sol yumurtamın tembel olduğunu öğrendim şok oldum şu an aşılamamın 4, günü süreçler beni çok yıprattı aşılama ile hamile kalan var mi aşılama sonrası belirtiler neydi peki benim şu an sol kasigim ağrıyor göğüslerimde de hassasiyet var sadece aşılama gününden itibaren de 3 gün kanamam gelmişti sizde anlatır mısınız süreçleri 🥹

Benim de aşılamamın 10. Günü karın ağrım bazen çok artıyor bugün pembe lekelenmelerim var bakalım ne sonuç alacağız

Merhaba kızlar daha önce 2 defa aşılama yaptm klomen kullanarak cuma günü de 3. Aşılamamı oldum ama o bu sefer iğne ile oldum normalde hiç bir sorunumuz yoktu eşimle ama geçen ay sol yumurtamın tembel olduğunu öğrendim şok oldum şu an aşılamamın 4, günü süreçler beni çok yıprattı aşılama ile hamile kalan var mi aşılama sonrası belirtiler neydi peki benim şu an sol kasigim ağrıyor göğüslerimde de hassasiyet var sadece aşılama gününden itibaren de 3 gün kanamam gelmişti sizde anlatır mısınız süreçleri 🥹
Benim bugün aşılamada 13 günü ve hamile olduğumu öğrendim ben ilk aşılamada çok yıpratıyor rabbim tez zamanda sana da nasip eder inşallah avokado ye canım

Merhaba bende pek belirti olmamıştı özellikle herkeste göğüs belirtisi oluyor oda bende olmadı uzun süre, benim de yumurtam yavaştı yumurtam da yumurta azdı çikolata kistim vardı korkmayın Allah isterse olur dua edin boş boş Meryem süresi enbiya süresi okuyun dinleyin ben öyle yaptım o dönem de Zekeriya duası dinledim teheccüde kalktım rabbim nasip etti çok şükür isteyen herkese sana da nasip olsun inşallah

Merhaba bende pek belirti olmamıştı özellikle herkeste göğüs belirtisi oluyor oda bende olmadı uzun süre, benim de yumurtam yavaştı yumurtam da yumurta azdı çikolata kistim vardı korkmayın Allah isterse olur dua edin boş boş Meryem süresi enbiya süresi okuyun dinleyin ben öyle yaptım o dönem de Zekeriya duası dinledim teheccüde kalktım rabbim nasip etti çok şükür isteyen herkese sana da nasip olsun inşallah
Bu ilaçlar hamilelik belirtisi yaptığı için hiç umudum kalmiyor artik:KK43:

Merhaba etkili olan igneli olan diye duymustum ne kadar dogru bilmiyorum ama bende su an asilama düşünüyorum ne asamalari var hic ben klomen
Benim de 6. Günüm Karin kasik agrisi oluyor ara ara sadece akıntım geliyor bir de hafif göğüs agrisi var ama yine umutlanamiyorım ilaçlar da yapabiliyormuş çünkü

Merhaba etkili olan igneli olan diye duymustum ne kadar dogru bilmiyorum ama bende su an asilama düşünüyorum ne asamalari var hic bilmiyorum
Ben klomen ile de yaptim ama iğneli cok agri yapti yürüyemiyordum bile cok zor süreç rabbim hepimize hayırlısıyla evlat nasip etsin inşallah

X