Aşılama Aşılama- akinti- sag karin agrisi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Frezya4141

💕👒 🌸🍒🌹🌻🌺
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2022
23
48
33
Bu hafta asilama olacagim ilacimin son gunu. Akinti olmasi kafami karistirdi adetimin bugun 9. Gunu bu kadar erken yumurtlama belirtisi olabilir mi

Evet gercekten cok ilgileniyorlar tam 8 kez gittim yumurta kontrolune cok ilgililerdi. Yarin asilamam olucak sizin sonucunuz ne oldu Rabbim yuzunuzu guldursun insallah
Allah razı olsun cümlemizin henüz sonuçlanmadı pazartesi yapıcam testi tabi adet olmazsam

Evet gercekten cok ilgileniyorlar tam 8 kez gittim yumurta kontrolune cok ilgililerdi. Yarin asilamam olucak sizin sonucunuz ne oldu Rabbim yuzunuzu guldursun insallah
İnşallah çok iyi geçer . Bir an önce anne baba olmayı nasip etsin Allah bizlere

Bende dün cuma günü aşılama oldum çok heyecanlıyım piskolojik olarak bu aralar çok stres yapıyorum eşimle aram iyi değil kötü denk geldi doktor gün aşırı ilişki önerdi fakat bunu degerlendiremiyorum olmayacak diye çok korkuyorum

Allah nasip ederse bir şekilde oluyor cidden . Bazen her şeyi yapıyoruz yine olmuyor . Üzülmeyin lütfen Allahım hayırlı olanı bize nasip etsin

Merhaba. Hayırlısı inşallah. Kendinizi nasıl hiss ediyorsunuz?
Ben de 30 mayısta yaptırdım.
Dün karnım regl olacakmışım gibi ağrıdı çok korktum ama şuan iyiyim. Beni rahatsız edecek bir ağrım yok .şimdilik tek korkum pazartesi negatif bir sonuç almak . Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah güzel bir sonuç alırız

Merhaba. Hayırlısı inşallah. Kendinizi nasıl hiss ediyorsunuz?
Ben de 30 mayısta yaptırdım.
Merhaba aşılama sonrası nasılsınız bir değişiklik var mı? Ben 31 Mayıs da aşılama yaptırdım. Kasık ağrısı ilk günden beri vardı ama dün baya arttı. Bugün arada geliyor. Hiç akıntım falan yok .birde midem yanıyor ve ateş aşıp terliyorun ama hava sıcaklığından mi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…