aşığım nasıl anlatmalıyım??

burjoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009
42
1
39
ben 24 yaşındayım üniversite son sınıftayım ve 2 yıldır birine aşığım aşık olduğum kişi benden büyük ve asistan benim bölümümde..aslında onunda bana ilgisi var geçen sene iki kere birşeyler içelim tarzı cumleler kurdu ama uygun ortam olmadı için kibarca reddettim.kafamçokkarıştık ve başka şehirde okuyorum bu son dönemim onu kazanmak için konuşmayı göze aldım ama nasıl konuşmam gerektiğini bilemiyorum bana yardımcı olurmusunuz??

Aslinda ilk adim hep erkeklerden beklenir ffakat hani bi soz varya "içinden geleni soyle kalirsa yazik olur" o gibi acilmaniz iyi olur iki sene bekledikten sonra hele bence birseyler hisettiginizi acik ve net bi bicimde ifade edin zaman kaybetmeden telefonda msnde karsilikli her ne sekilde olursa olsun acik acik konusun cekinmeye ortam bulamaya zaman harcamayin sengözlerimebaksanabdilerim duygularinizin karsiligini alirsiniz ve dilerim sizi hakeden biridira.s.:jeyyar:

İçinde olan sende kaldıkdan sonra ne işe yarar ki?Kaç kere geleceksın bu dunyaya?Ama muhakkak araya kımseyı koymadan yuz yuzeyken soyleyın kı tepkısını gorun.Mesela 'gecen yıl soylemısdın ya bırseyler ıcelım dıye.O teklıfın son kullanma tarıhı gecmedıyse bırseyler ıcelımmı?'seklınde esprılı bı yol kullanabılırsın.Yada 'Aaaa gecen yıl senı gerı cevırmısdım ya bır yıldır vıcdanıma hesap veremıyorum.Lutfen vıcdanımı rahatlatmam ıcın sana bıseyler ısmarlamama ızın ver' de muhabbet esnasında da ıcınde ne var ne yoksa dök.

tşk ederim kedijik tavsiyelerini dinleyeceğimmirmirmirmir

Şekil ne olursa olsun o na açılmanda sonucdan haberdar et ama merak ederım.hihoyyyt
gamyoncuiremsu gamyoncuiremsu Ahhhh ah gençlıgım geldı aklıma gamyoncuiremsu gamyoncuiremsu

tamam haberdar ederim...ama biraz uzun sürebilir şu an memleketimdeyim 15 tatil nedeniyle ilginiz için tşk ederim:dance:

bence acılma derim.şakkıdı

Biraz cesaretin toplasın o gelsin acılsın.-tatlicadiarzu-

Erkeklere olan sevgisini acıklıyan kızların ilişkileri %100 bitiyor.

Laria yorumun için tşk ederim ama ben aşık oldugumu söylemeyeceğim sadece o bana 2 kere çay teklifi yapmış bende kabul etmemiştim...şimdi cesaretlenmesi için çay teklifini ben yapacağım aşkını o itiraf eder diye umut ediyorum etmezse de bende açılamam sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…