Asherman sendromu lütfen yardım edin

Katre-i Matemm

16.07.2020🕊️
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
672
700
27
Merhaba arkadaşlar 4 hafta önce kürtaj oldum 6 haftalık bebeğimin değerleri düşmesi sonucu zorunlu alındı kürtaj sonrası bir sıkıntım olmadı dün adet oldum ama öyle fazlaca değil tuvalette çıktığımda geliyor bende korkuyorum rahim içi yapışıklık olabilir mi diye rahim duvarim en sonra doktora gittiğimde kürtajdan sonra 13 mm civarındaydı bu kalınlığa rağmen hala yapışıklık olabilir mi lütfen yardım edin?

Ne yapicam bilmiyorum kendimi çokta strese sokuyorum sanırım sadece tuvalette gelmesi yani illa normal adet gibi gelmek zorunda mı kürtaj sonrası ilk adet az azalmada olamaz mı
Olabilir canım bırak rahmin güzelce temizlensin. Kürtaj olmadım hiç ama adet gibi olup bitiyormuş

Ne yapicam bilmiyorum kendimi çokta strese sokuyorum sanırım sadece tuvalette gelmesi yani illa normal adet gibi gelmek zorunda mı kürtaj sonrası ilk adet az azalmada olamaz mı
Merhaba su an aynı durumu ben yasiyorum. 7 haftalik bebekler kurtaj ile alinmisti. 1 ay sonra adetim ilk gun bir kac damla seklinde olup sonra kesildi. Sizin sonradan duzene girdi mi? Yapisiklik olmasından endişe ediyorum.

Merhaba su an aynı durumu ben yasiyorum. 7 haftalik bebekler kurtaj ile alinmisti. 1 ay sonra adetim ilk gun bir kac damla seklinde olup sonra kesildi. Sizin sonradan duzene girdi mi? Yapisiklik olmasından endişe ediyorum.
Canım merhaba doktora gittim yapışıklık yokmuş adet azalmam prolaktin hormonumun yükselmesinden dolayı öyle azalmış simdi hap kullanıyorum sana tavsiyem hormanlarına prolaktine baktır

Canım merhaba doktora gittim yapışıklık yokmuş adet azalmam prolaktin hormonumun yükselmesinden dolayı öyle azalmış simdi hap kullanıyorum sana tavsiyem hormanlarına prolaktine baktır
Canim tesekkur ederim bilgi için. Ben de doktorun hemşiresiyle irtibata geçtim. Bir kac gun icerisinde adet olamazsam muayeneye gidicem.

Kaç gün oldu kürtaj olalı ikinci adet gecikmeli oluyo canım ona takılma ben ilkini 23.gün 2.adeti 31.gün gördüm
Canim ben regl oldum ama kan gelmiyor. Bir iki damla geldi o kadar. Simdi hala karin agrim var ama kan akmiyor. Damla damla gelecek olabilir dedi hemsire. 3 4 gun bekleyeceğim gelmezse doktora gidicem. Hemsireye zaten hic guvenmiyorum. Daha once dusuk yasarken kanamam var dusuk olmasin dedim. Degildir dinlen dedi. 3 saat sonra dayanamayıp hastaneye gittigimde dusuk yaşadığımı öğrenmiştim ve ulasamamistim kendisine. Simdi yine yanlış yönlendiriyor olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…