aşerme

ades_ballibadem

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.757
78
merhabalar güzel anne adaylarımız

ben bişey merak ettimde ya aşermeleriniz ne zman başladı ? ve ne zaman sona erdi yada erdimisırnaşık şey

nasıl bişeyki bu istek bulamazsan noluyor yada bebeğe bi zararı varmı acaba yiyemezsen,

bide diyelim bulunması zor bişey bulamazsanız neler yaşıyorsunuz ?

benim ilk 3 ayda oldu, rüyalarımda erik gördüm ama zamanı değildi çok istedi canım sonra çok kötü ekşi erik buldum markette onu nasıl yediğimi hatılamak bile istemiyorum

valla ben hi aşermedim çünkü herşeyi istiyordum yemezsen de bişicikler
olmuyor güzelim mesela ben kestane istiyorum şu an aşermekse bu ki
sürekli aşeriyorum o zaman ama 1 aydır bulamadım yiyemedim bişeyde olmadı

evet yaa su aşerme nasıl oluyo yemeden duramıyomusun aklından çıkmıyomu ben üç ayı bitirdim dördüncü aya girdim hiç aşermem olmadı acaba bundan sonra olur mu arkadaslarr herseyi yiyiorum canım istiyo ama öylee çok çok su olsun bu olsun demiyorum gördügüm seyleri istiyorum ben aşermiycem mi acaba hiç...hep hamilelilkte merak ederdim .....

agustosun ortasinda siddetle mandalina istemisti canim ama nasil bir istek anlatamam öluyordum sanki
en sonunda super markette bulduk zivt gibi eksi zehir ama bana bal gibi gelmisti esim yiyememisti
sonra sabaha karsi 5 te bi uyandim canim kizarmis biftek istiyo hüngür hüngür aglamistim yiyemedim diye sonra aglarken uyuya kalmisim uyandigimda bidaha istemedi canim

aşerme 2 ayımda başladı sağolsun anlayışsız komşularım her gece ızgara yapınca aklımda bir türlü çıkmıyordu rüyalarımda yapmaya başladım artık o gecede kanama geçirip hastaneye gittiğimde doktor sormuştu bana canın ne çekti bu kadar neyi istedinde alamdın yada vermediler bende anlatmıştım sabah ilk işimiz pikniğe gidip ızgara yapmak oldu zaten sabha uyandığımda ağlayarak uyanmıştım sağolsun öyle cimri komşumuz varki yanı başımda yapıp diyemedi al bunuda sen ye durumum belli.aa birde geçen hafta kumpir için yollara düşmüştük 5 sene önceki yediğim tadı arayıp durduk sonunda bi yer buldukta eşimde rahat etti

canım ya kıyamam :teselli::CüvCüv: demekki gerçekten aslı var yani yemezsen sonuç kötü oluyor,

komşu bile denemez o insanlara yuh yani ,klava:
ama bebğine bişey olmadı dimi ,allahım korusun sizi

arkadaşlar ,ben toprak aşermiştim,yemedim tabiki,epey oldu yağmur topragı ıslatınca mis ğibi bi koktu,o yüzden hamileler yağmur yağınca sokağa çıkmasın,ne olur ne olmaz :))))

eşimin teyzesinin başında geçen bişeyi anlattığında durumun ne kadar vahim olduğunu iyi anladım almanyada komşusu malum baya kokan bir sebze yemeği yapmış balkondan komşuna demiş ay ne güzel koktu ne yaptın böyle kadın hiç cevap vermiyorgece yarısı ağrı sancı kanamayla birilikte hastaneye kaldırılıyor teyzesi sonuç ikiz bebekleri ölü dünyaya gelmiş her anlattığında kadın ağlar durur keşke gidip isteseydim diye o yüzden hep kulağıma küpedir ya arar bulurum yada yakınsam gidip isterim

Kizlar,kotu bir sonuc olabilir diye bilmiyordum.Dun aksam canim tavuk corbasi istedi,ama nasil anlatamam.İşten geldim bir de corba yaptim.Bu sicakta sicacik içtim sucuk gibi terledim,ama cok mutluydumcokacimcoook:teytey:

afiyet olsun canım bende kurufasülye arayışına girdim 2 gündür bu sıcakta herkes gülüyor bana ama yapıcam sonunda.1 tabakta olsa yiycem

BENCE şımarıklık ve nazdan başka bişe değil.yanlış anlamayın bunu abartanlar için söylüyorum.4aylık hamişim ...canım farklı hiç bişe istemedi.hayat gayet normal gidiyoo.normalde zaten hamile olmasa bile kadın erkek herkes zaman zaman aşermiyormu.bence hamileliği bilinçli yaşamak kendini bilmek lazım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…