Makyaj Ürünleri arztezin makyaj günlüğü

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok başarılı..
arzucum,
kalın eyeliner çekmenin bir püf noktası var mıdır?bir de gözaltına nasıl çekiyorsun eyelnerı?

düşcüm baya bı ugrayamadım valla arkaarkaya hastalanınca kendımı cektım bi süre kaydirigubbakcemile3

şunu yapabilmeyi çok isterdim... olmadı denedim uğraştım yüzümü gözümü mahvettim:)))
sırf benzesin diye flormarın mavi tonları olan 5 li paletinden aldım.. yok.. olmuyoo:)
heralde malzemedendir.. yoksa beceriksizliğimden olur mu hiçç...zemuszemus

maşallah diyorum:) birde 4. sayfada ki iki renkli makyajınız süper ötesi ben iki renki de bir türlü kaynaştıramıyorum.

hepside cok güzel olmus canim
bu arada da topigin hayirli olsun

bi benmi su makyaj isinden anlamiyorum acaba:gitme:

hayatm malzemedendir tabii.yoksa emınım sende cok güzel yaparsın.
bide cnm far sürmeden önce göz kapaklarını azcık nemlendır farı tutsun=)opuyorumnanaktan

hayatm malzemedendir tabii.yoksa emınım sende cok güzel yaparsın.
bide cnm far sürmeden önce göz kapaklarını azcık nemlendır farı tutsun=)opuyorumnanaktan

aa çok güzel bir bilgi bu teşekkür ederimopuyorumnanaktan birde o şekilde deniyim. renk daha belirgin olur değil mi?
umarım benim malzemelerde dize gelirde böyle güzel makyajlar yaparım:)zemuszemus

artez büyük set dediğin 80-90lık far setimi cnm :hulya:

arzucum harika olmuş tüm makyajların
smokey eyes en beğendiğim oldu cnmmopuyorumnanaktan

yaa bu rimeli nası sürüorsun böyle? hangi rimel bu? gözlerin ıslak görünüor yahu
bence sana öbür türlü daha cok yakısıor :jeyyar:

cnm ne demek ıstedıgını anlamadım.
o rımel maybellıne dı galıba sürülüşü kötü dıosanda rımelden deıl o ara kırpık perması yaptırmıştım mahvolmuştu kırpıklerım karışmıştı bırbırıne.
şükür şimdi düzeldi tabı rimelımde değşti.
üstelık o resımde kar yagıoduopuyorumnanaktan

cnm yani kirpiklerin ıslak duruyor yüzünü yeni yıkamıssın gibi düşün
sanırım kirpiklerden anladım diğer resimlerinde böyle diil bunu se özelolarak yapıorsun sandım
tamam simdi anladım ben yerimseniben

arztez ben bu haline bayıldım bence böyle daha etkileyici olmuş aynı ADRıANA LıMA bakışı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…