Makyaj Ürünleri arztezin makyaj günlüğü

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım topiğin hayırlısı olsun bende smokey eyes çok beğendim ayrıntılı anlatabilirmisin?

amanınnn arzummm hanım arkadaşım hoşgeldin canımmm konunla komşum:)) öperim güzel yanaktan en spn eklediğin foto süper cansım

cnm topigin hayırlı olsun ama senden en yakın zamanda video bekliyoruz lutfennnnnnnn bizi kırma

hayirli olsun bitanem makyajlarin cok güze
saol bebişim:1hug:
topın hayırlı olsun makyajlar harıka canım
a.s.
canım hayırlı olsun topiğin:)
a.s.
amanınnn arzummm hanım arkadaşım hoşgeldin canımmm konunla komşum:)) öperim güzel yanaktan en spn eklediğin foto süper cansım
saol adaşım sana knmşu oldum:asigim:
canım topiğin hayırlısı olsun bende smokey eyes çok beğendim ayrıntılı anlatabilirmisin?
cnm anlatırım tabi.olmadı tekrar yaparım adım adım koyarım resimbuyrunnnnnnnnn
bu cok guzel olmus nasil yaptin tek tek anlatabilirmisin lutfen rica etsema.s.
tamm cnm bida yapıp detaylı resım koyıcimm:1hug:
artizim topigin hayirli olsun, fistikim benim :asigim:
tadlim saolasn kuşumsırnaşık şey
smokey eyes muhteşem olmuş alkisalkisalkis ellerine sağlık :nazar:

:1hug::1hug:

artrezcimm başlığın hayırlı olsun makyajların bi harika smokey ve şu rengarenk olana bayıldım devamını bekliyorum güzelcimm :1hug:

Cnm topik hayırlı olsun güzelimmmm
çok tatlısın smoke eyes'e bayıldımmmmmmm

canım topiğin çok güzel takip ediceğim seni :)

ben ilk 2 resimdeki makyajı beğendim,gözleriniz elamı acaba o resimlerde öyle görünüyor bazılarında kahve gibi :) benimde gözlerim ela yeşil gibi ne süreceğimi bilemiyorum CADIARZU

artezcim topigin hayirli olsunn..makyajlarin cok guzel mahsallah:nazar::nazar::nazar:
teşk cnmcım:1hug:

ben ilk 2 resimdeki makyajı beğendim,gözleriniz elamı acaba o resimlerde öyle görünüyor bazılarında kahve gibi :) benimde gözlerim ela yeşil gibi ne süreceğimi bilemiyorum CADIARZU

evet cnm gözrengım ela.
bazen ışık yetersiz olunca,yada akşam koyulaşıyo resimde
takıp et cnm topıgı göz rengıne uygun bişeyler mutlaka bulursunopuyorumnanaktan

su altin rengi ve mavi cok hosuma gitti. bende bu tarz deneyim bi ara :)

insan güzel olunca herşey yakışıyor canım ellerine sağlık hepsi çok güzelll kaydirigubbakcemile3

X