Aryıldız shop tan alışveriş yapan var mı?

Seramik tencereyi napcan kız. :110:
Bir tane döküm al geç. İlerde alırsın ihtiyaç oldukça. O kadar sürede zevklerim değişmez sanırım ya. 1 sene bile değil. Nevresim Aldım mesela aylar önce, hala beğeniyorum. :KK53:

teflon zararlı diye millet kendini yırttı ama işte annem bana aldıktan sonra yırtmış kendini, şimdi çöpe de atamıyorsun tabi :63: döküm tencerede napılır onu da bilmiyorum gerçi, aman ne bileyim çok şey var yaa :mad:

Eve getiriyoruz dediler. Ve sipariş verirken ödeme yapmam gerekecek. Ben ödememe yapacağım ve gelsin diye belki 2 hafta bekleyeceğim. Bayiden almak da içime sinmedi o yüzden, ne yapacağımı şaşırdım vallahi. İstediğim modelde hali hazırda mağazada yok, aynı şekilde katalogdan gösterdim ben de. Ödeme yapın sipariş verelim eve gönderilsin dediler. Kırık vs çıksa ben yine parayı ödemiş oluyorum sonra uğraş dur değişecek diye.:KK12:

Bana bu çok tuhaf geldi ben senin yerinde olsam o yemek takımı için ölüp bitsem yinede o saçma sapan mağazadan almam az değil dünya para kazanacaklar ne bu tavır, ben müşteriyim sen beni memnun etmek için oradasın o kurdukları cümleler çok itici.

X