Aryıldız shop tan alışveriş yapan var mı?

NeverOne

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2013
16.262
32.578
34
Merhaba kızlar, çeyiz alışverişim için Aryıldız marka yemek seti beğenmiştim. Araştırırken Aryıldız shop diye bir site buldum. Anladığım kadarıyla bayiliginin sitesi. Fiyatlar katalog fiyatlarından ucuz. Açıkçası çok cazip geldi ama guvenemedim. Alışveriş yapan var mı daha önce aranızda? Yemek takımını bu şekilde almak riskli mi? Kapıda ödeme imkanı var, kırık eksik vs. Çıkarsa almam iade ederim diye düşündüm ama yine de bilemedim. Siz ne düşünürdünüz?

Ben en dandik siteden günlük yemek takımımı almıştım, en ufak bir çatlak dahi çıkmadı
Ama o çok ünlü English Home'n online sitesinden aldım kırık geldi.
O yüzden işini şansa bırakma bence, çok pahalı sonuçta yemek takımları
Gidip bayiiden almak daha mantıklı bence

Ben en dandik siteden günlük yemek takımımı almıştım, en ufak bir çatlak dahi çıkmadı
Ama o çok ünlü English Home'n online sitesinden aldım kırık geldi.
O yüzden işini şansa bırakma bence, çok pahalı sonuçta yemek takımları
Gidip bayiiden almak daha mantıklı bence
Teşekkür ederim cevabınız için. Şöyle bir şey var, bayiden de gidip alınmıyor hemen. Onlar da sipariş veriyor eve gönderiyorlar. Yani iki türlü de görerek alamıyorum maalesef.:KK43: Sipariş vermek için de ödeme yapmış olmam gerekiyor. O yüzden kafam karıştı. Ama bu intertte satış yapan bayi bana çok uzak. Beni düşündüren o oldu. o_O keşke görerek alıp gelebilsem ama maalesef bulunduğum ilde de mağazası yok.:110:

Ben yapmadım hiç sitesine de girmedim, evdeki çatal bıçak takımım aryıldız memnunum, solmuyor, dökülmüyor bir sorun çıkarmıyorlar.

Büyük şeyler şansa bırakılmaz canım ucuz bir şey değil sonuçta. Ve kırık illaki çıkar, çıkarsa da canın sıkılır yok yere birde onunla uğraşırsın.

Ayrıca ne demek direkt evine yollayacaklar.
İlk yemek takımımı aldm çeyizime hemde 5 sene önce ve Beğendiğim modeli katalogtan seçtim mağazaya getirttim geldiği gün aradılar gittim annemle tek tek inceledik eksik kırık varmı diye sonra eve yollattım. Sonuçta 50-100 liralık şeyler değil. O zaman bile sadece yemek takımına 900 tl verdik klasik takım benimkisi, şimdiki modeller daha da pahalı. Şansa bırakma.

Merhaba kızlar, çeyiz alışverişim için Aryıldız marka yemek seti beğenmiştim. Araştırırken Aryıldız shop diye bir site buldum. Anladığım kadarıyla bayiliginin sitesi. Fiyatlar katalog fiyatlarından ucuz. Açıkçası çok cazip geldi ama guvenemedim. Alışveriş yapan var mı daha önce aranızda? Yemek takımını bu şekilde almak riskli mi? Kapıda ödeme imkanı var, kırık eksik vs. Çıkarsa almam iade ederim diye düşündüm ama yine de bilemedim. Siz ne düşünürdünüz?
Aryıldız güzel seçim teyzem mağaza müdürüydü ve aryıldız gibisi yok derdi

Büyük şeyler şansa bırakılmaz canım ucuz bir şey değil sonuçta. Ve kırık illaki çıkar, çıkarsa da canın sıkılır yok yere birde onunla uğraşırsın.

Ayrıca ne demek direkt evine yollayacaklar.
İlk yemek takımımı aldm çeyizime hemde 5 sene önce ve Beğendiğim modeli katalogtan seçtim mağazaya getirttim geldiği gün aradılar gittim annemle tek tek inceledik eksik kırık varmı diye sonra eve yollattım. Sonuçta 50-100 liralık şeyler değil. O zaman bile sadece yemek takımına 900 tl verdik klasik takım benimkisi, şimdiki modeller daha da pahalı. Şansa bırakma.
Eve getiriyoruz dediler. Ve sipariş verirken ödeme yapmam gerekecek. Ben ödememe yapacağım ve gelsin diye belki 2 hafta bekleyeceğim. Bayiden almak da içime sinmedi o yüzden, ne yapacağımı şaşırdım vallahi. İstediğim modelde hali hazırda mağazada yok, aynı şekilde katalogdan gösterdim ben de. Ödeme yapın sipariş verelim eve gönderilsin dediler. Kırık vs çıksa ben yine parayı ödemiş oluyorum sonra uğraş dur değişecek diye.:KK12:

Never'ım internette sikayetvar.com diye bi site var oradan sitenin yorumlarına bi bak istersen. daha net bir fikir sahibi olabilirsin sanırım :KK37:

Never'ım internette sikayetvar.com diye bi site var oradan sitenin yorumlarına bi bak istersen. daha net bir fikir sahibi olabilirsin sanırım :KK37:
Kuzum baktım da hiç şikayet bulamadım. Pek alışveriş yapan yok galiba ordan. Zaten vazgeçtim. Züccaciyecileri dolasacagim artık.

Kuzum baktım da hiç şikayet bulamadım. Pek alışveriş yapan yok galiba ordan. Zaten vazgeçtim. Züccaciyecileri dolasacagim artık.

karaca, english home, white&beige, güral porselen, kütahya porselen, pierre cardin.. bir sürü markanın dükkanlarına bak kuzu. avm lerin en alt katlarında oluyorlar genelde :KK45:

karaca, english home, white&beige, güral porselen, kütahya porselen, pierre cardin.. bir sürü markanın dükkanlarına bak kuzu. avm lerin en alt katlarında oluyorlar genelde :KK45:
Baktım hepsine, karacadan bi sey almam. Her seyinden şikayet etmişler. Kütahya porselen günlük yemek takımı aldım. Gural i beğenmiyorum. Pierre cardin bu işin markası değil sanki güvenmiyorum. :KK53::KK53:

ben gittim karacanın kendi mağazasından aldım özellikle 4 kere kırık geldi bi tanesinin de sırı soyuldu yıkamada. iade hakkımı kullanıp paramı geri almam bir yıl sürdü. beyaz eşya gibi internetten almak da şans meselesi. beyaz eşya gibi bişey oldu artık. paramı alınca gittim kütahya porselen aldım. hiç sıkıntı çıkmadı. bi tabağım kırıldı ücretsiz değiştirdiler. çatal kaşık da günlük de misafirlikte emsan. günlük takımımda porland porselen

Maalesef yakın değilim. :KK43: teşekkür ederim yine de. Günlük takımımı ben de kütahya dan aldım. En iyisi o sanırım porselende.

bi de kemik tozu kullanmıyormuş kütahya porselen o yüzden de daha iyi bence. netten bakın en azından güvenilirliğinden emin olduğunuz bi marka olsun. karaca asla olmasın ama. paramı alana kadar bi porselen parası fatura ödedim resmen. kaç müdürle görüştüm bilmiyorum. savcılık şikayetinde falan bulundum.

bi de kemik tozu kullanmıyormuş kütahya porselen o yüzden de daha iyi bence. netten bakın en azından güvenilirliğinden emin olduğunuz bi marka olsun. karaca asla olmasın ama. paramı alana kadar bi porselen parası fatura ödedim resmen. kaç müdürle görüştüm bilmiyorum. savcılık şikayetinde falan bulundum.
Evet karaca dan çok şikayet var, kesinlikle düşünmüyorum. :KK12:

Baktım hepsine, karacadan bi sey almam. Her seyinden şikayet etmişler. Kütahya porselen günlük yemek takımı aldım. Gural i beğenmiyorum. Pierre cardin bu işin markası değil sanki güvenmiyorum. :KK53::KK53:

aa karacanın şikayetlerini bilmiyordum bak :olamaz: gerçi benim karacadan bişeyim yok sanırım bu yüzden mi almadı ki annem :KK53:
önünde daha zaman varsa merak etme bulursun yavru acelesi yok. içine sineni bulana kadar bekle sonra ben gibi pişman olma :KK47:

aa karacanın şikayetlerini bilmiyordum bak :olamaz: gerçi benim karacadan bişeyim yok sanırım bu yüzden mi almadı ki annem :KK53:
önünde daha zaman varsa merak etme bulursun yavru acelesi yok. içine sineni bulana kadar bekle sonra ben gibi pişman olma :KK47:
Sen hangilerine pişman oldun?
Ya işte planlarım tutarsa 10 ay falan var daha.:KK70:

Sen hangilerine pişman oldun?
Ya işte planlarım tutarsa 10 ay falan var daha.:KK70:

ürünlerden değil de benim pişmanlığım geçmiş zevklerimden :KK53: zamanında evlenecem diye tutturmasaydım yeme takımım teflon tencere setim falan alınmamış olacaktı. şuan misafir yemek tAkımımı beğenmiyorum, teflon tencere seti ise zaten gereksiz ama bu yüzden seramik tencere seti alamıyorum. ama her ikini de mecbur kullanacam :110:

ürünlerden değil de benim pişmanlığım geçmiş zevklerimden :KK53: zamanında evlenecem diye tutturmasaydım yeme takımım teflon tencere setim falan alınmamış olacaktı. şuan misafir yemek tAkımımı beğenmiyorum, teflon tencere seti ise zaten gereksiz ama bu yüzden seramik tencere seti alamıyorum. ama her ikini de mecbur kullanacam :110:
Seramik tencereyi napcan kız. :110:
Bir tane döküm al geç. İlerde alırsın ihtiyaç oldukça. O kadar sürede zevklerim değişmez sanırım ya. 1 sene bile değil. Nevresim Aldım mesela aylar önce, hala beğeniyorum. :KK53:

X