Artık vazgeçtim...

fen_ci

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
227
4
artık vaz geçtim gerçekten olmuyo olmuyo.. iki yılık evliyim baştan beri bebek istedik olmadı herşey normalmiş neden olmuyoki dedik allaha bıraktık yumurlama günleri takibi ,testler ,umutlar , kırmızılar hayal kırıklıkları, göz yaşları, artık bitti unutcam hepsini bebek falan istemiyorum artık eşimde şırnakta ya sağ salim gelir ya gelemez (allah korusun) gelse bile psikoloji bozuk olur ya neyse siz beni dinlemeyin kızlar ben içimi döktüm bitti neyse k.i.b

Biraz bebek fikrinden uzaklaşmak size emin olun iyi gelecektir,çünkü ne zaman uzaklaşsanız o zaman geliyor bedene bu veletler.
Eşiniz sağsalim gelsin hele,sizde folik asit ve gerekli vitaminlerinizi kullanın.Bu sürede sağlığınıza ssıhhatinize dikkat edin,olur Allahın izni ile inşallah.Olmazsa bile daha bir sürü tedavi yöntemi var.

Biraz bebek fikrinden uzaklaşmak size emin olun iyi gelecektir,çünkü ne zaman uzaklaşsanız o zaman geliyor bedene bu veletler.
Eşiniz sağsalim gelsin hele,sizde folik asit ve gerekli vitaminlerinizi kullanın.Bu sürede sağlığınıza ssıhhatinize dikkat edin,olur Allahın izni ile inşallah.Olmazsa bile daha bir sürü tedavi yöntemi var.

tşk ederim inan bana sadece içimi dökmek istemiştim çok bunaldığım bi inandı çok saollll allah razı olsun

merhabalar
bencede bu fikirden uzaklaşmak iyi gelir insana..çünkü bu psikoloji çok farklı gerçekten..ama sen yinede umudunu kaybetme çok kişi biliyorum uzun süre kalamayıp yine normal yollarla hamile kalan.kısmetimizde nezaman varsa ozaman kucağımıza alacağız bebeklerimizi..inş bizi fazla bekletmezler..

canım ya seni cok iyi anlıyorum ama ümdini kesme canım

YÜCE RABBİM İNŞALLAH en yakın zamnda hepimize hayırlı saglıklı evlatlar verir İNŞALLAH

bak bende 2 buçuk yıldır istiyorum olmuyo canım elden bişe gelmiyo dua etmekten başka

eşin askermi ALLAH kavuştursun

canım ya seni cok iyi anlıyorum ama ümdini kesme canım

YÜCE RABBİM İNŞALLAH en yakın zamnda hepimize hayırlı saglıklı evlatlar verir İNŞALLAH

bak bende 2 buçuk yıldır istiyorum olmuyo canım elden bişe gelmiyo dua etmekten başka

eşin askermi ALLAH kavuştursun

tşk canımmm evet astsubayyyyy allah onu sağ salim gelmesini nasip etsinde gerisini düşüncez artık allah hepimizin yardımcısı olsun

X