Artık umudum kalmadı

Kelebekhayati

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2017
4
0
29
Bütün arkadaslarim evlendi. Çocukları oldu. Elimde isim de var .Allah'a şükür bir eksiğim yok ama tek eksiğim bir hayat arkadaşı . Ben de evleneyim ve çocuğum olsun istiyorum. Disarida kari koca beraber dolaşınca o kadar istiyorum ki anlatamam .ailemin de evlen evlen baskisi var . Bazen lanetlenmis olduğumu düşünüyorum. Nerede hata yapıyorum, ne yapmaliyim? Ben çok şey istemediğimi düşünüyorum. Çirkin ya da kötü biri de değilim . Güleryüzlu bir insanim da. Ne yapmalıyım, bir sevgilim bile yok .O güzel evlat duygusunu ben de tatmak istiyorum . Son çarem buraya yazmak olfu .unudum kalmadi arkadaşlar .

32 yasinda evlendim ben anneligi de 33 yasinda tattim :halay:nasibin kimle ne zamansa o zaman olacak seyler bunlar hayat cok guzel yasamaya tadini cikarmaya bak sosyalles illaki olacaktir

Hayatınızın baharındasınız daha,yapmayın Allah aşkına.21 yaşımda evlendim.Keşke bu kadar erken evlenmeseydim dediğim çok zamanlarım oldu.Herşey nasip kısmet.Evlenmek kadınların ömrünü kısaltırken ,erkeklerin ömrünü uzatıyormuş.Bu bilimsel bir açıklama.Nedenlerini düşününce,çok doğru diyorum ben kendimce.

Hayatınızın baharındasınız daha,yapmayın Allah aşkına.21 yaşımda evlendim.Keşke bu kadar erken evlenmeseydim dediğim çok zamanlarım oldu.Herşey nasip kısmet.Evlenmek kadınların ömrünü kısaltırken ,erkeklerin ömrünü uzatıyormuş.Bu bilimsel bir açıklama.Nedenlerini düşününce,çok doğru diyorum ben kendimce.
Sanırim bu açından da bakmam gerek teşekkür ederim yorumunuz için

Bütün arkadaslarim evlendi. Çocukları oldu. Elimde isim de var .Allah'a şükür bir eksiğim yok ama tek eksiğim bir hayat arkadaşı . Ben de evleneyim ve çocuğum olsun istiyorum. Disarida kari koca beraber dolaşınca o kadar istiyorum ki anlatamam .ailemin de evlen evlen baskisi var . Bazen lanetlenmis olduğumu düşünüyorum. Nerede hata yapıyorum, ne yapmaliyim? Ben çok şey istemediğimi düşünüyorum. Çirkin ya da kötü biri de değilim . Güleryüzlu bir insanim da. Ne yapmalıyım, bir sevgilim bile yok .O güzel evlat duygusunu ben de tatmak istiyorum . Son çarem buraya yazmak olfu .unudum kalmadi arkadaşlar .
Neye umudun kalmadı canım benim zaten bismillah yenı hayatı herseyı tanıyosun gençsin..ah keske senın yasında olup bekar olsam o kadar isterım kı.olduğun yadın kıymetını bil.çok gençsin 34 yadındayım.22 tasında evlendim.kedke evlenmedeydım heleki erken yast dıyorum..evi çekip çevırmesi koca kahrı çocuklar derken kendıme hiç vakit kalmıyo en acısıda kocaya yaranamamak.lanet olsun dıyorum bazen.o yuzden bulunduğun konumun kıymetını bıl.gençlik bıdaha gelmiyo gez toz gıyın oh.

27 yaşıma girmek üzereyim, 4 yıllık evlilik planı yaptığım adam yarıyolda bıraktı.. dur daha 23 yaş ne ki 1-2 yıla birileri çıkar karşına, ama gördüğün gibi hayırlısı olsun önce. esas umutsuzluklar 26 yaşından sonra başlıyor zira tüm umudumu tükettim ama senin için erken daha :)

Aynı yaştayız. Bende hiç böyle bi umutsuzluk yok valla. Şu an atanıp bi kaç yıl kafama göre takılmak tek planım. Baskı var ama umrumda bile değil . Abartmışsın durumu akışa bırak :)

X