artık sanırım hersey duzelıyor

burcu_ege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
155
6
39
arkadaslar belkı hatırlarsınız bosanmak ıstıyorum ölmeyı dusunuyorum mutsuzum vs....baslıkları altında yazmıstım sanırım esım bazı seylerı anlamaya gerceklerı gormeye basladı zaten benı hıc suclamıyordu ama annesınınde soyledıklerıyle bana kotu davranıyodu en son kavgamızdan sonra sanırım artık benım yanımda olmaya karar verdı hele en son duyduklarımız esımın annesı (o ınsana kayınvalıde bıle dıyemıyorum )benım ıcın kambur cırkın ogluma daha guzelını bulucam dıye laflar etmıs esım bunada cok kızdı oysa ne kamburum nede cırkın ama ıyı oldu bunları duyunca esım ıyıce onların ne yapmak ıstedıklerını anladı veeeeeee benım ıcın en guzelı bayramda tatıle cıkıyoruz balayıda yapamamıstık balayı nıyetıne emınımkı bu tatıl evlılıgımızın yoluna gırmesınde buyuk bır etken olacak ama ben cok mutluyum tatıle cıkıcamız ıcın ve esımın annesı cıldırcak nasıl gıderız dıye buda bana ayrı bır mutluluk verıyokötükedihüso

canım benim bi ömür böyle mutlu olun emi...
sen eşinle mutlu olmaya bak gerisi boş...

:nazar:ne güzel bir yuva kurtuluyor çok sevindim canım.dilerim ömür boyu mutlu olursunuz.:1hug:a.s.

sevindim tatilin tadını cıkar ama lütfen son anda söyleyin kadın bozmasın planı.

allah mutluluk versin canım salla gitsin o kadını da bi tanede benim başımda var aynısı demiyorum daha beteri boşver dert çekmeye mi geldin koca evine gerçi adı üstünde koca evi kocatır insanı ama herşey sende biter mutlu anları kaçırma ve yaşa diyorum takma canım

Zararın neresinden dönülürse kardır.
Umarım artık eşinizin olaylara bakış açısı değişir ve bu şekilde devam eder.
Mutlu olmanız dileğiyle...

evliliklerde araya anneler ozellikle erkeklerin anneleri karisinca hep sorun cikiyor,,,ama esin sana destek cikmis ve en onemlisi de seninle olmayi tercih etmis..bu cok guzel bir adim bence,,insallah evliliginiz daha guzel gunler gorur canim....bu tatil de cok iyi olacaktir sizin icin ,,,
sevgiler.

tabii zamanında anlasalar çok daha iyi olacak:mymeka: ama erkek milleti iştesengözlerimebaksanab

yine de pekiştirmek için eşine büyük bir aferin! sana da tabii, sabrının mükafatını alır, huzurun, mutluluğun daim olur umarım:hooray: güzel düşün, eşine destek ol, tabii akıllı olduğu sürece:jeyyar:

bakk ne güzel olmuş burcu_ege iyikide aniden bir karar vermemişsin gördünmü sende başardın artık canım mutluluklar

canım çok sevindim hayatın boyunca yaşacacağın en kötü günler bunlar olsun bir ömür mutlu olmanız dileğiyle sevgilera.s.

Çok sevindim canım.Senin için önemli olan eşin.Kaynananın söylediklerini duymamalısın sen böyle üzülüp kırıldığını belli edersen onu emeline ulaştırmış olursun.Rabbim eşinle aranda hep tatlı muhabbetler versin canım.
maşallah nazar değmesin:nazar:

ayy çok mutlu oldum,çok güzel bir adım atmışsınız :asigim:

bundan sonra daha dikkatli olun.kaynanız bundan sonra daha hırçın daha saldırgan olmaya başlar,çünkü emeline ulaşamadı ya daha beter hırs yapacak, ama olsun kocanızda gerçeği görmüş ya önemli olan bu! :asigim: :1hug:

bundan sonra üzüntüyü bırakın kocanızla tatilin ve barışmanın tadını çıkartın.ama kaynanızın yeni vakalarına karşıda haırlıklı olun yinede yerimseniben

güzel bir balayı diliyorum a.s.

çok sevindim çatlada patla kaynana kaydirigubbakcemile
balayını barı son gün söleyin planınızı bozar mozar
Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah:nazar:

ne güzel canım eşinin senin yanında olması ve yuvanızın kurtulmuş olması Allah bir daha göstermesin mutlu günlere adım atın inşallah

canım senin adına çok sevindim.doya doya yap tatilini.ama çok da ümit etme herşey düzelicek diye.huylu huyundan vazgeçmiyor ve sonuçta eşinin annesi olduğu için eşinin ona çok zaafı var üzülmemesi adına.ve bu zaaf çoğu zaman eşden de öne çıkar sizi ne kadar sevselerde.bu yüzden fazla kafaya takmamaya çalış.eşinin seni sevdiğine inanıyosan

ne güzel ya kötü şeyler okuyunca üzülüyorum iyi haberler okuyunca seviniyorum. bir yuva kurtuluyor işte ne güzel Allah ayırmasın ağzınızın tadını bozmasın bi daha. :nazar:

X