artık kaburgalarımla oyunuyor :)))

darkolive

eski obez, şimdi lopez :)
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2009
6.913
5
41
kızlar aman kıpırdadı ama hareket etti derken şimdi karnımın içinde takla atıyor normal bişiymiş gibi bakıyorum hihoyyyt allah sizede nasip etsin 34. haftadayım doğuma da az kaldı oğluşumu kucağıma almak için sabırsızlanıyorum: çokkk :CüvCüv:sizlere tavsiyem herşeyi kafaya takmayın hamişliğin tadını çıkarın aman öle olmuş aman böyle olmuş değil de tatlı tatlı hayaller kurun bebeğinizin kullanabileceği eşyalara bakın internetten, bebeğinizi içinde hayal edin, yani kısacası hastalık hastası olmayın süprizzzzz ) sitede yazılanları görünce bunları yazma ihtiyacı hissettim) :)

canım hayırlı ve kolay bi doğumun olur inş.bende 25 haftalık hamileyim allahım sağlıkla bebişlerimzi kucağımıza almayı nasip etsin

evt çok hoş ve doğru şeyler sölemişsin tatlım aferin sana... bencede tadını çıkarmaya bakın insan herzaman hamile olmuoki.. hauırlı doğumlar dilerim

teşekkür ederm hepinize sizlerede hayırlı doğumlar diliyorum evet ilk bebeğim hamileliğin ilk aylarında olan arkadaşlara tek tavsiyem doktorunuzun sorun var demediği sürece hiç bişeyi kafanıza takmayın etrafınızdaki kişilerin dogum hikayelerini dinleyip hasta olmayın :)

evet cnm ya bebeişlerin ilk oyuncağı idrar kesemiz ve kaburgalarımız oldu vallakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…