artık hiçbirşeye inanmıyorum!bebeğim akıp gitti bıraktı bizi

allah allah ne ilginç arkadaşım ya supradyn kullanıyordum ondanmıydı acaba kesinlike üzlmemek erek ama yapamıyoruz ben ayda bir hastaneye yatıyorum ishalden hemde ne testler yapılıp araştırılıyor bir sonuç çıkmıyor temiz yni doktorum resmen psikolojik ve sinirsel dedi

frezyacım biz iki senelik evliyiz bir sene eşim korundu tamamen ben ilaç falan kullanmadım.10 aydır da korunmaız uğraşıyoruz

yok canım o vitamin ondan değil o olsa unutmazdım zaten sen önce kendi sağlığını düşün hepimizde aynı durumdayız bende hiç gecikmezdim ama bu ay tam 1 hafta gecikme oldu adetimde 2 günde lekelenme oldu tast yaptırdım sonucu almaya 1 saat kala kırmızı kart yedim daha sonrada et parçası geldi çok acayip düşük olsa testte çıkardı dedim ve ondanda bişey anlamadım resmen yıkıldım ama beterin beteri var dedim ve şükrettim

bizde 20 ay oldu evleneli ve 1 senedir korunmuyoruz ama yinede umudumuzu kaybetmeyelim yıllarca çocuk isteyipte bulamayanlar var biz daha yolun başındayız seni çok iyi anlıyorum her ay onun stresi çok kötü ama elden gelen bişey yok RABBıM OL DESıN OLSUN ıNŞALLAH

inşallah bir an önce hmile kalırsın canım kendimi nasıl toparlayacağım bilemiyorum eşime çok iyi görünüyorum üzülmesi diye o da havalara uçmuştu ama içim içim eriyorum

inşallah canım gün gelir birgün bizde burda bebeklerimizden bahsederiz bence içine atma daha çok yıpranırsın eşinle paylaş

canımmm çok üzüldüm ...hayırlısı buymuş canım ..
bende buna benzer bişey yaşadım..sen kimyasal gebelik yaşamışsın canım...birçok kadın yaşıyormuş bunu ama adet dönemine yakın zamanda olduğu için geç adet oldum sanıyormuş....embriyonun ilk oluşumunda hata varmış zaten....üzme kendini....kanaman bitince çalışmaya devam et hamile kalman kolay olur canım..tabi fazla stres yaparsan gecikir....

geçmiş olsun canım en kısa sürede atlatırsın inşallah be de 3 ay once 7 haftalık düşük yaptım kolay kolay toparlanamam dıyodum ama oyle olmadı.zamanla düzeleceksin.bıraz zaman ver kendıne kafanı dağıttmaya calış. a.s.

canım umudunu yitirme İnşallah Allah en kısa zamanda nasip eder, çok geçmiş olsun çok üzüldüm bak benim tam 2,5 sene oldu ve sebepsiz infertilite her olcak diye bekliyorum bazı tedaviler gördüm aşılamalar falan hala bekliyorum elimizden bişey gelmez kendini bırakma Allah büyük onun takdiri ne diyelim

canım üzülme inş bundan sonra güzel bebişşlerin olur. kanda neden böyle çıkmıştı anlamadım ama demekki tutunamdı hayırlısıolsun..sen stres yapma bu sağlığını etkiler zaten rahatsızlanıyomuşsun ..dikkat et....

Canım benim geçmiş olsun. 4 Tane bebek kaybetmiş biri olarak seni anlıyorum. Enson eylül başında ikizlerimi kaybettim. Yasını içinde yaşa umutma ama yeni evlatlar içinde sağlıklı ve hayırlısıysa dile. Çok kafana takma sen sağlığını kaybedersen olacak bebeğine kim bakacak onu düşün. Ve hormonların altüst olmasın birde onun tedavisini alma derim.
Kant testlerini neden tekrarlamadılar değerlerin düşüp yükselmesine bakmak için bunu anlamadım ben???

off ya 3 gun once seni tebrik etmistim....zaten basligi gorunce inanamadim...:KK43:( cok uzuldum inan ki....sabret canim...gelecektir bebegin...sabret...:Saruboceq:

Canım bunun bir benzeri benimde başıma geldi...18 eylülde devlet hastanesinde tahlil yaptırdım ve sonucun pozitif hamile olduğumu söyledi doktor ama bana değerimi söylemedi kadın doğuma gel yarın dedi.aradan bayramın birinci günü kahve rengi lekelenmem oldu doktora gittim hemen bana yine tahlil yaptı ve gebe olmadığımı söyledi sistit olmuşsun dedi ve ilaç yazdı. Fakat ben hala şüphelendiğim için almadım. ertesi gün adet kanamasından biraz daha yoğun bir kanamam oldu (sancılı bir kanama). bu sefer zeynep kamil hastanesine gittik eşimle kan tahlili yaptılar değerim 10.54 çıktı ve doktor hamile olduğumu söyledi ama alttan muayene de etti. bana rahim çizgimin ince olduğunu söyledi 1 hafta sonra gel, düşük yapıo olabilirsin falan dedi. ben şimdi anlamadım hamilemiyim düşük mü yaptım anlamadım? 1 hafta bugün doldu ama artık çok korkuyorum hastaneye gidip durmaktan.

baklavacım bu daha kötü işte knda çıkmasaydı adetim hep on gün gecikmeli oluyorum neden bu defa dört gün gecikip oldum anlamadım off allahım çok kötü birşey artık çok yoruldum 3 ay adet olmayayım hiçbirr test yapmayacağım artık

tatlım sen hamile kalmışsın fakat bebek henüz tam tutunamadan düşmüş. belki çok hareket ettin ya da kısmet değildi ama ne mutlu ki hamile kalabiliyorsun tatlım yaaa buna da şükret bence. rahim filmi, sperm testi, yumurta takibi ilaç vs. bunlar hiç hoş şeyler değil canım. sen bunlara ihtiyaç duymadan hamile kalabiliyorsun bence şükretmelisin. 1 ay ara verin gene deneyin. zamanı gelince sen amuda da kalksan o gelip göbüşüne oturacak canım emin ol. çokkk geçmiş olsun..opuyorumnanaktan

tatlım biz buna kimyasal gebelik diyoruz... gebelik başlamış ancak kuvvetle muhtemel gen dizilimindeki bir hatadan dolayı bebek tutunamadan düşük yapıyorsun ... bu olayın bir benzerini bende tmmuz ayında yaşadım. o gün bu gündür bir daha gebe kalamadım malesef....

aslında mutlu olman gerekiyor çünkü bebek düşmeseydi büyük ihtimalle genetik bir kusuru veya özrü olacaktı, ve doğa bu bebeği kabul etmediği için (doğal seleksiyon) sen ve ben ve daha nice kadın düşük yaptık....

üzülme canım, sıkıntını en iyi anlayanlardan biriyim, inşallah hep birlikte en kısa zamnada meleklerimize kavuşuruz....

seni o kadar iyi anlıyorum kiiii çok geçmiş olsun canım bundan sonra sen de benim gibi tahlillere inanma canım erkenden insanı çok kötü etkiliyor çünkü Allah yardımcımız olsun üzülme arkadaşımmafoldumben

Allah hepinizden razı olsun çok saolun içimi rahatlattınız.Çok büyük travma geçirdim yeni yeni atlatıyorum.Allah çok büyük buna inanıyorum

X