Artık buraya sormadan karar alamıyorum🤣

Kanama iyileştiğini için enfeksiyonun tahriş ettiği yerlerden gelmiş olabilir son ilacınsa kullan eğer tabletse yani bir kutuysa doktora görün öyle kullan belki başka ilaçta verebilir
ilaçlar biteli 1 haftadan çok oldu aslında üstüne regl oldum çoğu şikayetim geçti regl zamanı kuruluk oldu işte
O zaman doktor yanlış ilaç vermiş tersine fitil kullandıktan sonra geçmesi lazımdı şikayetlerinin birde ağızdan ilaç da vermesi de gerekiyodu birde ben hep şu kremleri kullanırım bu tarz durumlarda çok iyi gelir madecassol travazol fucidin doktora muayene parası vercene git bu kremleri al bence ya da yazdırabiliyorsan yazdır
var evde kullandıkça daha kötü oldu travazolu ondan bıraktım zalain var trosyd var hep mantar kremleri

ilaçlar biteli 1 haftadan çok oldu aslında üstüne regl oldum çoğu şikayetim geçti regl zamanı kuruluk oldu işte

var evde kullandıkça daha kötü oldu travazolu ondan bıraktım zalain var trosyd var hep mantar kremleri
Kuruluk normal o zaman fitil yapmıştır ağır antibiyotik varsa içinde ondan dolayı olur

Kuruluk normal o zaman fitil yapmıştır ağır antibiyotik varsa içinde ondan dolayı olur
şimdi kremlwri bıraktım artık kremleri kullandıkça kaşımıyordu kremi bıraktım kaşıntı da geçti sadece batma ve kuruluk kaldı işte kuruluk da regl zamanı arttı fitiller bittikten 2 gün sonra falan regl oldum evet 7 gün neo penotran kullandım ardından tek zalain fitil çoktu sarı akıntı için vermişti kültür testi yaptı mantar enfeksiyon yok dedi fitilden somra mantar olmuş olabilir mi kuruluk olunca aklıma hep mantar geliyor

Devlete mi gittin?
hayır 600 tl muayene ücreti ödedim 230 da test için verdim haytımda ilk kez alttan muayene de oldum ama inanır mısın her şey o kadar hızlı gelişti ki ben bile bişey anlamadım yani. devlete gitsem daha çok işgilenirlerdi. kadına tekrar kontrola geleyim mi dedim şikayetin geçer gerek yok dedi

hayır 600 tl muayene ücreti ödedim 230 da test için verdim haytımda ilk kez alttan muayene de oldum ama inanır mısın her şey o kadar hızlı gelişti ki ben bile bişey anlamadım yani. devlete gitsem daha çok işgilenirlerdi. kadına tekrar kontrola geleyim mi dedim şikayetin geçer gerek yok dedi
Yok ya bence bir şeyin kalmamıştır boş yere gitme özel parada alsa ilaçları her türlü yarıyor

Yok ya bence bir şeyin kalmamıştır boş yere gitme özel parada alsa ilaçları her türlü yarıyor
valla bi daha ona para vermem zaten sıkıntımın ne olduğunu bile anlamadan hızlıca çıktım çok şyi doktor kapısında sıra var dediler diye gittim kapısında sıra olması iyi bişey değilmiş herkese aşırı hızlı bakıyor😂😂 reglimin bugün son günüydü artık gelmiyo kuruluk şikayetim de geçerse bi daha başka doktora da gitmem zaten buna tekrar asla gitmem kız alttan muayenede ciğerimi söktü resmen kocamla ilk evlendiğimde böyle acımadı😂

X