artık bir can var içimde

kuzu_m

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2008
46
0
kızlar 4 gündür size yazamadım şu paranoyaklığım sonuç buldu ve ben :CüvCüv: artık. perşembe günü kocam evde zatüre olduğu için işten izin almıştım ona bakmak için iki gün önce yaptığım testi eşimin uyuduğu bir zaman denedim önce inanamadım yavaş yavaş silik bir çizgi belirdi eşime söyleyip söylememe arasında kaldım bir tarafım ona sürpriz yap diyor diğer tarafım fırladelikafadulden hemen yetiştir diyor ve ben şaşkın heyecan telaşla hasta yatan eşime seslendim testi gösterdim garibim zaten ateşler içinde şaşırdı mı sevindimi ne olduğunu anlamadı ve ateşler içindeyken benimle hastaneye kan testi için gittik 1,5 saat sonra pozitif sonucunu aldık önceden konuşmalarımızda kimselere belli bir süre söylemeyelim diye konuşurduk ama sonucu öğrenir öğrenmez telefonlara sarıldık :teytey:herkese hamiş olduğumu haber verdik nasıl söylemeden durabilir ki insan içi içine sığmıyor cuma günü kan ve idrar testi yaptırdımama hala bir doktor bulamadım görev icabı tekirdağdayız herkesten başka isimler duyuyorum iyisi yok kötünün iyisini bulmak gerekiyormuş eğer yardımcı olacak arkadaşlar varsa tavsiye edecekleri doktor isimlerini yazsınlar. inanın doktor önemli şimdi sizin en çok ihtiyacınız olan sizi anlayan güvendiğiniz bir doktor

hadi hayırlısı kuzum...ALLAH hayırlı bi hamilelik ardından hayırlı bir evlat versin sana inşallah...böyle haberler almak ne kadar güzel ya...

Ayyyy çok sevindim canım ya yüce rabbim sağ salim kucağına almayı nasip eder inş.

allah tamamına erdirsin darısı başımıza inşallah yarabbim :))

arkadaşlar mutluluğumu paylaştığınız için teşekkür ederim ve dualarım sizinle inanın bende o kadar pimpirik bir insan olmama rağmen devamlı düşünüyor test yapıyordum sadece umudunuzu yitirmeden pes etmeyin asla yaradan çok büyük zamanı var herşeyin herkese ama herkesekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3öpücükler

Canım tebrikler allah muradını vermiş darısı tüm isteyenlerin başına nemutlu sana bizim içinde dua et olurmu

tebrikler canım
Allah bu mutluluğu herkese yaşatsın inş
darısı tüm bebiş isteyenlerin başına

aminnnnnn!!!! darısı tüm isteyenlere duam sizlerle olacağına inanın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…