artik bende hamisimmm

kızlar sonunda bende hamile olduğum haberini aldım ama daha önceki acı deneyimlerimden sonra sevinmek için çok erken olduğunu öğrendim şuan 5 haftalık hamileyim ama inanın bebeğimin kalp atışlarını duymadan heyecanlanamıyorum bile inşallah allah hayırlısıyla bebişimin kalp atışlarını duyurur bize şuanda ezan okunuyo ve bol bol dua ediyorum inşallah bütün isteyen arkadaşlarımıza sağlıklı sıhhatli evlet versin allah tabi benim bebişimede kızlar bayram dan sonra tekrar konturole gidicem bakalım miniğimin kalbisi atmaya başlıcakmı merakla bekliyorum inşallah beni bırakıp gitmez bi bilse ona nekadar ihtiyacım olduğunu inşallah hayırlısı olsun hepimizin hakkında haberdar ederim sizleri

kizlar bugun daha yeni daha simdi hamile oldugumu ogrendim inanamadim allahima sukurler olsun allah isteyen herkese bu duyguyu yasamyi nasip etsin.....oyle guzelki anlatamam sizlere allahim herkese nasip etsin:teytey::teytey:

canım benim kendi derdimi anlatmaktan sana hayırlı olsun diyemedim allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin kaç hafatlık hamilesin merak ettim acaba aynı tarihami denk geliyo hamişliğimiz senle öpüyorum:sm_cool:

ayyy cnm benim çokk sevindim yaaa hihoyyyt şimdi duydum allah hayırlısıyla kucana almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq: dikkat et kendine olurmu teyzesi kurban olur ona çok güzel bir bayram hediyesi bu öptüm seni :teytey:

Allah hayırlı etsin canım.. tebrikler..inşaallah darısı bizlerin başına.. sağlıkla büyüt..

tebrikler canımm rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahh darısı bizlerin başına

ne mutlu sana ,senide babayıda tebrik ederim...rabbim sağlıkla kucaklamayıda nesib etsin inşallah....

X