artik bende hamisimmm

crosemoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
25
0
39
kizlar bugun daha yeni daha simdi hamile oldugumu ogrendim inanamadim allahima sukurler olsun allah isteyen herkese bu duyguyu yasamyi nasip etsin.....oyle guzelki anlatamam sizlere allahim herkese nasip etsin:teytey::teytey:

hayırlısı olsun canım umarım mutlu ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin

canım benim bende daha dün öğrendim hamile olduğumu çok sevindim rabbim kucağına almayı nasip etsin sağılıklı ve hayırlı bir evlat olsun......

Tebriklerrrr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.Darısı tüm isteyenlere inşallahh

tebrikler canımm rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahh darısı tüm anne baba olmak isteyenlerin başına içinde bizlerede sağlıcakla kal

tebrik ediyorum allah olmayanlarada nasip etsin sag saglim kucaigina alirsin insallah.hayirli bir evlat olsun vatana millet annesine babasina .

Canım tebrikler. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq: :nazar:

Tebrik ederim canım bizden dualarını eksik etme olur mu?Allahım sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Kaçıncı ayında oldu?

Gözün aydın canım hayırlı olsun Allah sağlıkla kavuştursun bebeğinize.

Gözünüz aydın olsun arkadaşım,,, dilerim Allahım dan meleğine dokuz ay sağlıcakla taşıyıp bir avazda kavuşursunuz,,,,tebrikler,,,,

tebrık ederim allah bizde nasio etsin insALLAH tüm olmayanlara nasip etsin
saglılkla güle güle , güzel günlerde güzellikler getirsin bebeginiz size :smiley-cool:

kizlar bugun daha yeni daha simdi hamile oldugumu ogrendim inanamadim allahima sukurler olsun allah isteyen herkese bu duyguyu yasamyi nasip etsin.....oyle guzelki anlatamam sizlere allahim herkese nasip etsin:teytey::teytey:

canım gözün aydın...sağlıklı bi şekilde kucagınada alırsın inşallah...darısı olmayanların başına...:Saruboceq:

X