ARTIK ARANIZDAYIM. ( inşallah bir daha aynı sebepten ayrı kalmam. )

canım çok geçmiş olsun inş birdaha böyle sorunun olmaz canım ,allah sizi korusun

geçmiş olsun senacem
çok dikkat et kendine olurmu :teselli::nazar:

çok geçmiş olsun canım inşallah bir daha yatmayı nasip etmez Allahım.
bir şey sorucam peki neden bu aseton ortaya ç.ıkıyor sadece sıvı eksikliğinden mi?

SIVI EKSİKLİĞİ ve AÇLIKTAN... ( Hamilelikte ki sebebi buymuş )

çok geçmiş olsun canım.allah bebeğini sana bağışlasın inşallah...

Geçmiş olsun senacecim. İnşallah bundan sonra daha iyi olur da aynı durumu yaşamazsın.
Benim bulantım yok ama aşırı halsizliğim var. Doktorum artarsa beni de hastaneye yatıracak.

senacecim
çok geçmiş olsun
ama sen de bebeğin de iyisiniz çok şükür
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bitanem...

HEPiNİZE TEK TEK TEŞEKKÜR EDERİM.
ALAH BETERİNDEN KORUSUN.
ŞÜKÜR ŞU ANDA İYİYİZ.

geçmiş olsun canım umarım bi daha böyle biişi yaşamazsın kendine ve bebişine iyi bak

geçmiş olsun canım umarım bi daha böyle biişi yaşamazsın kendine ve bebişine iyi bak

gecmıs olsun cnm inş bıdaha olmazda sagkıcakla bebısını kucagına alırsın

çok geçmiş olsun bir daha yaşamazsın işallah iyi beslen olurmu kndine dikkat et rbbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn

HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.
MUTLAKA YEMEYE ÇALIŞIN.
ÇIKARSANIZDA BİRŞEYLER ATIŞTIRIN.
1-2 DK. KALSA BİLE FAYDASI OLUR.
BİR AN BEBEĞİMİ KAYBEDİYORUM SANDIM, ÇOK KORKTUM.

HAMİŞLERE KOLAYLIK, HAMiŞ OLMAK iSTEYENLERE DE GÖNÜLLERİNE GÖRE OLMASINI DİLİYORUM.

Çok geçmiş olsun Senace. Umarım bir daha böyle sorunlar yaşamazsın arkadaşım. Sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle.

BULANTILARIMIN YOĞUNLUĞUNDAN ve NE YESEM ÇIKARMAMDAN DOLAYI
2 GÜN HASTANEDE YATTIM. 8 TANE SERUM TAKILDI.
KALÇAMDAN YEDİĞİM iĞNELERİN ve SERUMUMA KATILAN İĞNELERİN HADDİ HESABI YOK.

İDRARDA ASETON ( KETON ) 1 POZİTİF ÇIKTI.
BEN APAR TOPAR HASTANEYE YATIRILDIM.
SONRASINDA DA BİR HAFTA EVDE DİNLENDİM.
ŞİMDİ ÇOK DAHA İYİYİM.
BÜTÜN ANNE ADAYLARI DAHA ÇOK SIVI TÜKETMEYE ÇALIŞIN.
BEBEĞİNİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ, BİR AN BEBEĞİMİ KAYBEDİYORUM SANDIM ve ÇOK KORKTUM.

İNŞALLAH BİR DAHA YAŞAMAM.

-Erken gebelik döneminde aşırı bulantı ve kusmaları olan anne adayının genel beslenme durumu değerlendirilebilir
(idrarda aseton –keton- çıkışı açlığa işaret eder ve açlık derecesiyle doğru orantılı olarak keton pozitifliği de artar).
CANIM ARKADAŞIM SANIRIM AYNI ZAMANDA ANİDEN HASTANEYE YATMIŞIZ BENDE PAZARTESİN YATIRILDIM CUMA TABURCU OLDUM.
BAK ARKADAŞIM İÇİNİ FERAH TUT KELEBEĞİN SANA SIKI TUTUNMUŞ BELLİ BAK ASILIYO SANA STRES YOK UNUTMA SAKIN:nazar:a.s.:nazar:

çok gecmış olsun bıdaha boyle seyler yasamamassın inşallah:1hug:

geçmişolsun allah bundan sonra daha saglıklı bir gebelik versin inşaallah aminnnnnnnnnnn

senace Allah sen ve bebişine sağlık versin.kendine dikkat et arkadaşım..Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin bebişini...

geçmiş olsun canım.bende çok sevindim iyileştiğine.

X