Göz Makyajı Arko krem ve hint yağı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

balser

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
142
35
arkadaşlar ben arko kremin içine bi kaç damal ahint yağını döküp kulak çöpü yardımı ile kipriklere sürdüm. 1 hafta anca oldu kipriklerim uzadı ve altan küçük küçük çıkmaya başaldı deneyin derim

kızlar bende 2 buçuk haftadır hergün yatmadan hint yagı sürüyorum..uzattı uzadıgından kıvıldı dik dik durmuyor. kalınlaştı vede dökülmüyor makyaj silerken 3-5 dökülürdü hani dikkat etmedigimden benim öylesine farkketigin 3-5 oda..şimdi hırpalayarak silemme ragmen dökülmür kaşlarımda aynı daha şekilli, cansızdı daha diri dökülmüyor valla ben çok çok memnunum.rimel sürünce kaşma kadar geliyor çok mutluyum..hani hep okurdum yok ya derdim ..denedim gördüm düzenli şekilde..3 gündürde alt kiprimde çocuklugumdan kalma çıkmayan bi yer vardı sanki çıkmış gibi geldi dedim abartmiim bana öyle gelmiştir diye. profesyonel bi foto makinamız var zumla çektim ve tekrar zumla baktım 2 tane çıkmış .tek başınada süper ..aktarda 3 tl daha ne olsun

ha birde bahsettigim göz altı kipriklerimdeki boşluk bariz belli nası diim kötü görüntüsü yok ama makyazsızken dikkatle bakında farkedilir durumda ve çocuklugumda göz rahatsızlıgından dolayı döküldü orası tekrar çıkmadı ilk oluldaydım şimdi 36 yım siz düşünün..şimdi hint yagıya çıkıyor ..burdan yola çıkarsak saça uygulamak seyrelmiş tekrar çıkmayan yerler içinde aynı mantık düşünüle bilir .ya nebilim erkek tipi dökülme yada benzeri .

ben dün hint yağı ve kakao yağı aldım önce hint yağını sonra kakao yağını kirpiklerime sürüp yattım sabah kalktığımda iki tel kirpik dökülmüştü acaba tesadüf mü yoksa yağlardan biri sahte mi? kakao yağından şüphelenmedim mecitefendinin ve katıydı ısıtıp içindekini erittim öyle sürdüm. ama hint yağından şüphelendim çünkü internette ''hint yağı pis kokar pis kokmuyorsa sahtedir'' demişler benimki hiçte pis kokmuyo ne yapsam? sizin kullandığınız hint yağları nasıldı?:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…