arkadşlar yardımınıza ihtiyacım var!!

ocean_girl

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
1.454
74
kıslar adetim 4 gün geçti heran adet olcak gibi hissdeiyorum belimin agrısı ve göğüs şişliği dışında bişey yok!! off hamilemiyim bilmiyorum belki kızarsınız ama şark görevindeyis bulunduğum yer baya kötü başta olsun oyalanırım diyodum ama şimdi nedense istemiyorum npcam bilmiyorum lütfen bana akıl verinn!!!!!
:çok üzgünüm:

Lütfen rahat ol..şimdi adet olmandan 10 gün gecerse bir test alip yapmalisin ..gebe olup olmadipin çikar ayriyeten bazen psikolojik olarak gebe gibi hissedersin karamsiliga düşersin şuan yapcan beklenen adetinin tarihinden 10 gün geçmes
sevgiler

QUOTE=lalsuu;4059264]Lütfen rahat ol..şimdi adet olmandan 10 gün gecerse bir test alip yapmalisin ..gebe olup olmadipin çikar ayriyeten bazen psikolojik olarak gebe gibi hissedersin karamsarliga düşersin şuan yapcan beklenen adetinin tarihinden 10 gün geçmesini beklemek..sevgiler[/QUOTE]

canım takma hiç bazen sinir ve stresten hatta bazen hiçbir sebep yokkende uzayabiliyor adet dönemi bende hamile kalmadan önce 8-9gün uzatma yaşamıştım hatta direk kan tahlili yaptırdım negatiifti sonuç.. hiç takma taktıkça adet gününü dahada uzatırsın hatta psikolojik gebelik falan yaşarsın...
aslında şarkda iyidir çocuk yanlız kalmaman için senin adına olması daha iyi olmazmıydı

test kimisinde doğruyu gösteriyormuş... ama senin daha adetine bile varken zaten kesinlikle doğruyu göstermeyecektir... ben onların doğruluğuna zaten hiç inanmadım... bence sen git tekrar bir kan tahlili yaptır canım en garantilisi o bana kalırsa

test kimisinde doğruyu gösteriyormuş... ama senin daha adetine bile varken zaten kesinlikle doğruyu göstermeyecektir... ben onların doğruluğuna zaten hiç inanmadım... bence sen git tekrar bir kan tahlili yaptır canım en garantilisi o bana kalırsa

ama sen şarktaydın değilmisağlık ocağı devlet yada özel hastaneye gidemeyecek durumda isen eğer elbette o evde denemelik testlerden almanda fayda vardır en azından şüphelerin biter azda olsa rahatlarsın ayrıca bizide haberdar etmeyi unutma arkadaşımm

benim adetim geçeli 4 gün bitcekk ewt bende inanmıyorum aslında o silik çizgi hep bende cıkıyo sonra hasta oluyomm nedense.... haklısın tatlım bi kaç gün geçsin ben kan testi yatrıyimm

hastaneye giderim canım ama sorunum eşim pek yanımda olmuyo asker eşiyim oda burda cok yoğun calışyo istememin sebebide sadece bu olsa ailemden gelcek kimse yok annem haytta deil başka öle gelebilcek akrabamda pek yok inş hamile dilmdir kızmayın böle dedğim için lütfen hak verin bana....

adetin geçmemeiş konusunda bir yanlışlık yaptım ama edit olmadığı için geri dönemedim.. hakkınızda hayırlısı olsun tatlım.. yanlız şunu bilki ben 9 haftalık hamileyim ve bu dünyada asla eşi benzeri olmayan bir duyguymuş... eğer hamileysen şayet bence dünyaya getir çünkü bizim yerimizde olmak isteyen o kadar çok kadın varki insanlar servet döküyorlarda yinede başaramıyorlar canım tekrar tekrar hayırlısı inşallah

saol canım benim.. bende kesinlikle öle bişe yapamam kıyamam zaten ama şartlar şuan cok köttü benim için yinede hayırlısı tabiki.. allah sana sağlıkla bebişini kucağna almayı nasip etsin canım

teşekür ederim canım bende asker eşiyim ama biz istanbulda görev yapıyoruz. ama senin şartların şuan için gerçekten uygun değilmiş. sende haklısın..ama sanmıyorum sen hamile değilsin gibi geliyor bana ama benide haberdar et olurmu merak ederim allaha emanet olun hoşçaKAL

teşekür ederim canım bende asker eşiyim ama biz istanbulda görev yapıyoruz. ama senin şartların şuan için gerçekten uygun değilmiş. sende haklısın..ama sanmıyorum sen hamile değilsin gibi geliyor bana ama benide haberdar et olurmu merak ederim allaha emanet olun hoşçaKAL

bu arada ne kadar çok ama kelimesini kullanmışım arkadaşlar özür dilerim ben türkçede daha çok kelime biliyorum ama hızlı yazınca üst üste gelmiş... utandım şimdi:))

kıslar sabahın köründe test yaptım hamileyim heralde ikinci çizgi kıpkırmız silik flan deil öbürünle nerdeyse aynı renk nasıl oldu anlamıyorum ya sadece 1gün korunmadım oda adetime 1 gün vardı yeni gelmiştik yumurtlama döneminde bişe olmadı zaten hala inanamıyorum yaa eşimin bile haberi yok sizle paylaşıyorum.. test yanlış olma ihtimali yoktur dime??

üzülme canım Allah yardımcın olur dogduktan sonra keşke daha önce olsaymış diyeceksin...sanmıyorum testin yanlış olacagını ama bir daha dene isersen..

eşimi bekliyorum canım gelince kan testi yaptrcam.. ya bilmiyorum okadr tuhaf bi duyguki nasıl oldu hala anlamadım şoktayım sadece ellerim titriyo sevinemiyorum bi türlü.

hakkında haıyrlısı olsun güzelim,idrada çıktığına göre hamilesin sanırım,hayırlı olsun skın üzülme sıkı sıkı sarıl bebişine,Allah yardımcın olur merak etme sen.

saol canım iiki sizler varsınız hakkarideyim yeni geldik derdimi anlatıcagm kimsem yok eşimde görevde olduğu için istemiyodum ama iiki olmuş öğrendikten sonra öle mutlu oldumki anlatamam şu kan testinin sonucunu alıyımda emin oluyimm.. rabbim ben yanlızım die bana can yoldaşı verdi...

X