Arkadşlar banada yardmcı olrmusunz =((

çok tşkr ederm =)) bakarm şmdi ne yapmam gerekenlere dikkat ederm bundan snra kndime =))

adet döneminde bağırsaklar daha hızlı çalışıyor çoğu kişide,hatta birçok kişi ishal oluyormuş..
ama mide bulantısını hiç duymamıştım..
sen git bence bir doktora..

öle yapcm artkk banada pek normal gelmio =( mide bulantmda anca istifar etmeyle geçio.. war bi anormallik ama nessee =) doktora gidimde öğreniris bişe çıkmaz inş

Regl dönemlerinde bağısak hareketleri de artabiliyor.Benimde senin kadar değil ama adet döneminde bağısaklarım fazla çalışır.
Ağrı fazla olduğunda zaten bulantı yapıyor.Bende devamlı çıkarırdım.PCO teşhisim var.Evlenip çocuk oldukdan sonrada bulantılarım azaldı ama sancılaraa devamm

canım gayet normal su anda 42 yasındayım evli değilim ama genç kızlığımda ağrıdan dolayı mide bulantısı yapardı istifra ederdim yatak döşek yatardım okul hayatımda okula gidemeyecek, iş hayatında da eve gelecek veya gidemeyecek kadar sancı çekerdim ve midem bulantım olurdu doktorlar teşhis olarak dismonere teşhisi koydular belli bir dönem doğum kontrol hapı verdiler epeyce ağrımı hafifletip işe yaradı 35 inden sonra falan kendiliğinden yok oldu ağrım ama anneme çekmişim ben lisedeydım annem menepoza henuz girmemişti daha aynı benım gibi sancılanırdı ustelık 2 de çocuk doğurmuştu doktoru pes valla demişti sanırım birazda soya çekim var bu olayda o donemlerde relax çaylar iç karnın cok agrımadan ağrı kesici al mümkün olduğunda stres yapma daha rahat geçirirsin sağlıklı günler...

çok teşekkür ederm =) bnm anneminde hasta oldğunda baya ağrısı oluo bnm gbi ama midesinin bulandığını fln görmedim hiç.. doktoroda gitmedim daa bidakinde de yne öle mide bulantm fln olrsa wcye sık sıkk çıkarsam gitcm

mide bulantısı olabilir ama ishal yada kusma falan mde yanması olmaz galiba benim başıma böyle birşey gelmedi çevremdede duymadım yinede doktora görün aklında kalmasın belki başka şeyden dolayı o döneme artıyordur..

kuşum bende o zaman daha çok büyük tuvalet ihtiyacı duyuyorum, normal bi şi bütün vücut değişiklik yaşıyo,ah ah keşke tek bu yan etkisi olsa, ben sinirlerime hakim olamıyorum,bi karamsarlık çöküyor üstüme,ayın 30 günü o ruh halinde olsam üzüntümden ölürüm her halde, ama sor neye üzülüyon diye, her şeye boş boş üzülüyorum içim kararıyo

saydıklarının hepsini yasıyorum ilk günümde karın agrısı bel agrısı bacaklarımın agrıması mide bulantısı istifar wc ye sık gitme olayı hepsini valla bana fizyolojik dedi doktor gayet normalmiş bence dert etme bunları bu saydıklarını çogumuz yasıyoruz ben her ay acilliğim maalesef.. bide kendini fazla üşütme özellikle ayaklarını.. o güne yakın bol muz ye ve çikolata.. birde yeni bişi ögrendim adete 1 hafta kala soganın kabuklarını soy 4 e böl suya atıp kaynat 1 hafta boyunca iç.. adet düzensizliğine adet sancılarına ve menopoza girenler için bire birmiş yinede istersen dr. ada bi görün sen bilirsin

Canım benim de öyle oluyor,özellikle kendimi sıcak tutmadıysam hastalığımın ilk günü inanılmaz midem bulanıyor ve istifra etmezsem düzelmiyor. Üstüne bir de ishal oluyorum, istifra edip tuvalete gittikten sonra sanki gazı alınmış, altı temizlenmiş, yemeği yedirilmiş yemek gibi vücudum birden düzeliyor kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar bahsettiklerinizin tümü bende de var bazen çıldıracak duruma geliyorum ama doktor birşey bulamadı belki çok küçük çikolata kisti olablilirmiş onuda karından delik açıp kamerayla bakıp anlıyabilirlermiş sürekli apranax fort kullanmaktan midem bozuldu artık alamıyorum zaten iğne yaptırıyorum mide ve bağırsaklarım bozduğu için birde heryerde pco okuyorum pco nedir bilen tam olarak açıklayabilirmi okuduğum konularda bir türlü tam nedemek olguğunu anlıyamadım

X