arkadaslarrr cici olmak istiyorum.....

SİZCE ERKEKMİ ALTTAN ALMALI BAYANMI

• ERKEK

OY: 9 64,3%
  • BAYAN

OY: 5 35,7%

• Ankete Katılan
    14
bende ıcımden geldıgı gıbı davranıyorum hep bu yuzden kaybedıyorum bunu yapmassam belkı mutlu olurum.sevdıgım erkek artık tam bır odun oldu fotograf yolluyorum senı cok sevıyorum dıorum oda bende sana senı cok sevıyorum dedı.gonderdıgım fotografa ne bır yorum ne bır bısey sınır oldum ıste bu yuzden stretajı degıstırmek ıstıyorum.

seni sevdiğine inanıyorsan bırak o nasılsa öyle kalsın sen nasılsan öyle kal...
farzı misal benim taktiğim (taktik neyse o da ayrı bi konu benimki taktik değil içimden gelen) sende ters teperse ne-olacak...senin sevgilinde bambaşka bi taktik işe yararsa...bambaşka bi insan o...bu konuda kimse sana yardımcı olmazki...istese de olamaz yapay olur sakil durur...sen bulmalısın doğru şeyi...

bak bide olayın şöyle bir yönü var...
erkek arkadaşının da karakteri, kişiliği, hoşlandıkları hoşlanmadıkları var doğal olarak...ya o da senin için "keşke her dediğimi yapsa" diyosa ???? " bunun için arkadaşlarından fikir alıyorsa ??? biz onların her dediğini yapmak istemiyoruz...hep şikayet ediyoruz erkekler bize hükmetmesin biz baskın taraf olalım...üstüne üstlük her istediğimizi yapsınlar diyoruz haksızlık olmuyor mu az biraz...bırak sevgilin içinden geldiği gibi davransın sen de, sen ol...başkası olmaya çalışma daha mutlu olursunuz...yapaylık katma hiçbir davranışına....derim ben

içinden geldiği gibi davrandığında kaybettiğin kişi senin değildir zaten...ömür boyu taktik uygulayamazsın, bi yerde çuvallarsın öyle değil mi ama bilmiyorumkismile

Son düzenleme:
anket koymuşsunuz ama her iki tarafta yeri geldimi alttan almayı bilmeli tek taraflı olmazki bu hep bi taraf alttan alıcaksa ne olur ki o ilişki

anket bence de eksik...

kimse alttan almamalı ne hissediyorsa o şekilde davranmalı..ha alttan alma gerekli durumlarda hangi taraf için gerekliyse, o taraf alttan almalı...o an sakin olabilen taraf alttan almalı...

anket koydum evet genel olarak dusunerek genelde bız kadınlar allatn alıyoruz hep.ama tabıkı ıkı taraflı olmalı.ben sankı bırını alttan alınca bana daha kotusunu yapacak gıbı gelıyor.neden bılmıyorum.erkek arkadas konusuna gelıncee ben hep dogal davrandım bu yuzden dedıgım gıbı kaybettım hep veren ben oldum sankı gıden benden gıtıı gıbı.sımdı hıc bısey eskısı gıbı degıl ne zamn ıyı olur bılmem 27 yasıma geldım.evlenmek ıstıyorum artık

canım cilveli olucam dıye kendını kasma bencee sonucta gönül işi bunlarr bu tip şeyler insanın içinden geldiği anda kendiliğinden olan şeylerdir yani:icecream:

tlf da konu bulamama ayyy bende de war aynı sorun bı de bız çok sık tlf da konuşan çiftler deiliz yani bu nası aşılır blmiorum ama bnde şöle bişey var baktm konuşmuo etmio ben başlıorum günümü anltmaktan sonra aklıma glen ister sçma ister deil herşeyi anlatıorum ama herşeyi yaaa bi sure sonra zten snin dogallığına we rahatlığına kayıtsız kalamayıp o da anlatmaya başlıyo böylece sorun çözülüo hytm tek iş o esnada kafandaki kurtları atıcan takmıcan bişei gerisi gelırr:teytey:

X