arkadaslarinin yaninda degisen sevgilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hjhjsjjsj ataların bir bildiği var sonuçta.
Yaptıklarını takmam diyorsanız muhteşem eğlenceli bir hayat sizi bekliyor.
Takarım diyorsanız işin sonu akıl hastanesi.

ben olsam ciddi gözden geçirirdim..
belki başkaları "sadece eğleniyorlar" diye düşünebilir ben biraz ince fazla düşünen takıntılı biriyim böyle bir adamı yanima yakistirmazdim sanırım..
en nefret ettiğim şey ağızından küfür düşmeyen insanlar anaya baciya varana kadar küfür eden/edildiğinde bununla eğlenen tipler..
yanı böyle bir kalıba oturmuş adam da ne kadar baba olur çocuklarına küfürden başka ne öğretebilir?
yada ileride evlendiginizde(ki evlenince değişiyor çoğu şey) 3-5 yıl sonra sana karşı da böyle lâçkalaşmayacagi ne malum ?
ayrıca ses sistemi olayı da çok büyük saygısızlık.

Bence aevgilinizin asıl karakteri arkadaşlarının yanında olduğu gibi. Aizin yanınızda da kendi dizginlemeye çalışıyor

ben bu ınsanlarla sızı dusunemedım
burda cool zevklı gelısıme bılgıye eglenceye acık (eglenme kulturu olan) bırı gorunuyorsunuz
sevgılınızın arkadasları bıldıgınız hanzo
yanı sevgılınıze hanzo demek ıstemedım okadar kıbarsınız cunku
ben uzuldum
annenıze hak verdım okurken bu sahısa nasıl asık olmus dıye dusundum
sımdı sızın bırlıkte gecırdıgınız bır zaman var tanıma tanısma sureclerınız var benım gıbı kısa surede de evlenmedınız sonucta hanı su huyunu bılmıyordum dıyebılecegınız konuda yok
bence ıyı dusunun derım

Son düzenleme:
annem gelemedi babam geldi. :)
Aa iyi sevindim. En azindan tek basina mezuniyetini gecirmemissin. Bu arada tebrikler.
Bu konuna pek birsey diyemeyecegim. Sevgilinin gercek halini sormussun: benim yanimdaki hali mi yoksa arkadaslariyla beraberken yaptiklari mi gercek hali demissin. Arkadaslariyla beraberken ki hali malesef.
Diger taraftan arkadaslari hala ergenliklerini yasiyorlar. Ancak zamanla durulurlar. Tam olmasa da biraz.

kirmamaya calisarak yazdiginiz icin cok tesekkur ederim. :)

soyle anlatayim biz hepimiz ana sinifinda ayni siniftaydik. ilk okulu da beraber okuduk. sonra siniflar dagildi ama bu 6 kisinin sinifi hic degismedi. kolejde hep beraberdik yani. ama ben bunlari duyardim “mudurun odasina torpil atmislar, derste hocayi camdan asagi sallandirmislar” gibi surekli vukuatlari dolasirdi. yani bunlarin olusu boyle maalesef. ailelerinin dur demedigi cocuklar. ama mesela hepsinin de duzenli iliskisi vardir en az 2 yillik. diger kizlar ne dusunuyor bilmiyorum ama bunlar birbirlerini gazliyorlar diye dusunuyorum ben.

diyorum ya cevremde bunlari liseden tanimayanlar asla inanmiyorlar sevgilimin bu hareketlerine. x yapmaz oyle seyler diyorlar ama x maalesef bu ekibin yaninda okuz oluyor. eger hayatinin her alaninda boyle olsa bu kadar ilerlemezdim bile. bu zamana kadar ben de eglendim ama hem isleri ciddilestirmek istiyor tekrar hem de bu davranislarini birakmiyor aileme rezil oluyorum.

bırde ılerde cocuklarınız olursa onlarıda hurraaagghhh dıye yetıstırecek halıyle
yanı cıddı dusunuyorsanız herseyı dusunmek gerek
bırde o arkadas cevresını kendısı ısteyıp secıp dahil oldu baska cocuklarda vardı ama onlarla anlastı cunku onunda huyu o demek kı oyle yanı .

ılerde ne ortamlara gıreceksınız dusunsenıze , mesela toplum ıcınde o telefon aramasında nasıl konusma olacagını sevgılınız kestırıyordur ben olsam ya acar kardesım suan uygun degılım bırazdan donucem derdım ya da mesgule atar ararım senı sımdı derdım o konusmayı o ortamda oyle yapmazdım yanı sadece sızın yanınızda olmanın rahatlıgı degıl sevgılınız fazla rahat salmıs yanı okadar ınsanın yanında oyle bır tel konusması :)

mesela evde akıllı sıstemle yapılan saka yanı gercekten olacak sey degıl tamam gulduk eglendık eskı halıne getırelım a dostlar dıyebılırdı sızı zor durumda bırakabılecegını dusunmeyecek kadar rahat

evlenınce gobegını kasıya kasıya oturan asosyal eslerden olmasından endıselenırdım yanı gozumde dırek rıfkı canlandı :) gelecektekı halı

Hocayı camdan aşağı sallandırmak mı

Biraraya gelince bariz psikopat oluyorlar sanki ,birbirlerinden güç alıp kimseyi taciz etmemişlerdir umarım

Çok rahatsız oldum tarzlarından,ayarsız oluşlarından..

Sevgilin çok ergen gibi maalesef, o yüzden yorum yapmak istemiyorum o konuya ama ne giydin mezuniyette çok merak ettim

muhendisler olarak kokteylde tek renk uzun elbise giyme karari aldik. bordo uzun bir elbise giydim. siyah elbiseyi after partyde giydim. :)

Haklı olarak şimdiden gözüne batıyor evlenince bu adamın her hareketi seni çok üzecek.
Insan tabi ki arkadaşlarının yanında rahat olur ama böylesini ne duydum ne gördüm.Çok absürd..

muhendisler olarak kokteylde tek renk uzun elbise giyme karari aldik. bordo uzun bir elbise giydim. siyah elbiseyi after partyde giydim. :)

Çok güzel olmuşsundur eminim, tebrik ediyorum mezuniyetini de :)

Erkek arkadaşınla da bence mutlaka konuş ve ailenin fikirlerinden üstü kapalı da olsa bahset. Kendi ailesi normal karşılıyorsa o bu davranışları normal görüyor olabilir, bilincinde değildir belki durumun ciddiyetinin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…