Arkadaşlarım lütfen yardım şu ana kadar koklamış veya kullanmış olduğunuz parfüm 🙏🏻.

insulin_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2023
2
0
21
Kızlarrr bana öyle bir parfüm önerin ki koklamaktan asla bıkmayayım hatta koklaya koklaya ciğerim sönsün artık
herkes sorsun istiyorum “bu hangi parfüm yaa” diye. Hem aşırı kalıcı hem de baş döndürücü olsun geçtiğim yerden herkes alsın kokusunu mest olsun umarım anlatabilmişimdir.
Not: lütfen aşırı şekerli olmasın..

Kızlarrr bana öyle bir parfüm önerin ki koklamaktan asla bıkmayayım hatta koklaya koklaya ciğerim sönsün artık
herkes sorsun istiyorum “bu hangi parfüm yaa” diye. Hem aşırı kalıcı hem de baş döndürücü olsun geçtiğim yerden herkes alsın kokusunu mest olsun umarım anlatabilmişimdir.
Tom ford noir
Lancome La vie est belle
Chanel change
Victoria secret bombshell

Hepsi mükemmeldir 🌸

Ben şu an lancome la vie est belle kullanıyorum ama herkesin övdüğü kadar değil, kalıcı ama mest edici değil bence. Belki de benim tenime yakışmadı bilemiyorum. Önceki parfümüm efsaneydi bulgari splandida dişil bir enerji alıyorsunuz. Yaza pek uygun değil diye değiştirmiştim. Tekrar ona döneceğim

Versace Crystal Noir Edp 🤤

Parfüm çok kişisel bir konu.
Sizi etkileyen başkasına kötü gelebilir ya da sıradan bulabilir.
Çoğunluğu mest edecek bir koku yoktur yani.
Öyle bir beklentiniz olursa hayalkırıklığı yaşarsınız.
Mesela en çok kullanılan parfümlerden la vie est belle ve black opium benim hiç sevmediğim kokular. Chloe kokuları da hoşuma gitmiyor.
O yüzden öneri alıp epeyce deneme yapmanız lazım.

Kendi favorilerimi söyleyecek olursam;
Gucci guilty
Shiseido zen
Bvlgari omnia crystalline
Blvgari jasmin noir
Yves rocher comme une evidence
Chanel chance
Jean paul gaultier classique
Alien
Delina
Victoria’s secret very sexy

Yves saint laurent libre
memo marfa
Loccitane arlesienne
Loccitanne neroli orchidee
Lancome hypnose

Loccitane arlesienne ve neroli orchidee temiz ve fresh kokular mı? Kör alışa uygun mu?
Tertemiz kokular ikiside. Arlesienne pudramsı temiz çiçeksi duştan yeni çıkmışsın kokusu, neroli orchid ise çiçeksi ferah tatlı böyle tarif edemiyorum ama orkide notasından mıdır nedir hafif durdukca ben günes kremimsi bi kokuda alıyorum. İkiside cok hosuma gidiyor. Bence kör alışa uygunlar

X