Arkadaşlar yumurtlama testime bakar mısınız

krtll75

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2024
29
8
25
kızlar yumurtlama testim sanki 23 günü daha koyu geldi ama bilemedim bakarmısınız yumurtlama olmuş mu ? Kasıklarım belim çok agrıyor

Eklentiler

• 748C1E34-B8B2-4F54-9531-4BC7BC69F8DB.jpeg
    748C1E34-B8B2-4F54-9531-4BC7BC69F8DB.jpeg
    141,6 KB · Görüntüleme: 54
Pamuğum iki çizginin de kop koyu olması gerekiyor, henüz yumurtlama olmamış bence

Hımm normalde 19 20 21 yumurtlama olurdu bu kez böyle oldu bende bilemedim neyse hayırlısı olsun ya 🥰 çok teşekkür ediyorum canım

Hımm normalde 19 20 21 yumurtlama olurdu bu kez böyle oldu bende bilemedim neyse hayırlısı olsun ya 🥰 çok teşekkür ediyorum canım
Bence siz yine de değerlendirin. Bende de böyle oldu. Ama yumurtlamıştım doktora gitmiştim

sıkmayın canınızı belki gelecek ay olur önemli olan yumurta olmaması değil zaten bazen de yumurta çok büyüyor çatlamıyor kiste dönüşüyor o daha büyük problem
Kesinlikle . Ya ben evliliğimin 2 ayında düşük yaptım ama kendiliğinden düştü yeniydi ilaç ameliyat vs olmadı . Neyse daha yeni 1 sene oldu işte düşün yapalı daha olmadı gebelik . Gün aşırı da düzenli ilişkiye giriyoruz yani . Bende doktora gittim şehir hastanesine kana baktılar ultrason hepsi temiz çıktı . Sadece tüplere bakıcaklar cuma günü gidio randevu alacağım hayırlısı ile güzel sonuç alırım tüpler için . Sonrasını Allah Kerim ne diyecekler

X