arkadaşlar yumurtlama dönemimde göğüs uçlarım sızlamaya başladı

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
kızlar 2 yıldan beri bebek hasretiyle yanıyorum bu ay yumurtlama dönemimde ilk kez göğüs uclarım acımaya başladı ve halen devam ediyo uclarına dokunamıyorum sizce nedir acaba bebişim habercisi olurmu dün gecede rüyamda bebek emzircektim uyandım hayırdır inş.bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

inşallah cnm bebiş var,benim fazla bilgim yok bu konularda..bende bebiş beklıyorum bakalım,ne zaman gelecek...yengem de beni ruyasında hamile görmüş,2 gün sonra eşimde beni hamile görmüş ruyasında..dün bir kahve falına baktırmaya gittim,kadın fıncayı açar açmaz..kızım sen hamilesın yada en yakın zamanda hamile kalacaksın dedi..bende şaşırdım kaldım..inşallah en yakın zamanda bebişlerimize kavuşacaz

şuan benim yumurtlama günüm öyle birşey yok bende canım şimdi ben buaydamı hamile değilim anlamadım yumutrlama zamanında uçları sızlarsa hamilemi kalınıyor

Arkadaşlar acaba hormonla alakalı bişey olabilirmi CADIARZU
Son 2 aydır benimde oluyo öncesi olmazdı mesela 1 hafta kadar sürüyo sonra kendiliğinden
kayboluyo

cnm bnmde ilk belirti oydu yumurtlama günümden itibaren gögüslerim sisti normalde adete bir gün kala siserdi bu sefer hem sisti hem sızlıyolardı dokunamıyodum bide kasıgımda batma vardı bu gunlerde fazla yorma kendini bebegin tuttunsun sana dilerim sende anne olursun...

Benimde aynı şekilde oldu arkadaşım :) o ay hamile kalmıştım hemde göğüslerimden sütler fışkırıyodu bence sen hamişsin ne kadar geçti üzerinde kan tahlili yaptırsan :)

kızlar 2 yıldan beri bebek hasretiyle yanıyorum bu ay yumurtlama dönemimde ilk kez göğüs uclarım acımaya başladı ve halen devam ediyo uclarına dokunamıyorum sizce nedir acaba bebişim habercisi olurmu dün gecede rüyamda bebek emzircektim uyandım hayırdır inş.bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

valla ben de yumurtlama günlerindeyim, benim de göğüslerim aynı bu ay bilmiorum sonu ne çıkıcak. hayırlısı inşallah..
kiraz mevsiminde de kan sulanır, hormonlar zıplarmış. bilginize..

X