arkadaşlar yarın ikili test yaptırıcam bana dua edin

gammzee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2007
241
0
39
kızlar yarın öğleden sonra nt+ikili test yaptırıcam özel bir hastanede yaklaşık 105 milyon tutarındaymış bildiğim kadarıyla önce kan alıcaklar sonra büyük ultrasona sokacaklarmış bebeğin ense kalınlığı ölçümü olacakmış bana dua edin kızlar evde temizlik yaptım kendimi biraz zorladım sanırım kasıklarım ve karnımın içine kramp giriyor sizdede böyle şeyler oluyormu bide büyük ultrason dedikleri şey bebeğin herşeyini gösteriyormu cinsiyet gözükürmü ikili test yaptırmış olanlar yada büyük ultrasona girenler bana yardımcı olurmusunuz :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Tatlim Kendini Niye Zorladin.birak Yapma Iş Falan.canim O Dediklerini Malesef şimdiye Kadar Hiç Yaptiramadim :KK43: Ama Herşeyin çok Güzel Olmasi Için Sana Dua Edicem.allahin Selameti üzerine Olsun Inşallah.allah Yardimcin Olsun.

Tatlim Kendini Niye Zorladin.birak Yapma Iş Falan.canim O Dediklerini Malesef şimdiye Kadar Hiç Yaptiramadim :KK43: Ama Herşeyin çok Güzel Olmasi Için Sana Dua Edicem.allahin Selameti üzerine Olsun Inşallah.allah Yardimcin Olsun.

canım benim çok saol iş yaptığıma bende çok pişmanım ne zorluklarla gebe kaldım biliyorsun ama 3 aydırda yatıyordum halılarımı yıkattım yarında bir kadınla anlaştım camlarımı silecek hastane şu testi bu testi derken çok masraf oldu tamamen temizlik için kadınla anlaşamadım işte tek tük genede iş olmadanda olmuyor güzel arkadaşım inşallah sende bir an önce ikil hatta üçlü test yatırısın :eek::teselli:

canım benim çoşkun hayırlara vesile olur inşallah güzel arkadaşım benim dualarım akalım kalbim daima seninle hiç sesini duymamış yüzünü görmemiş olsamda sen benim için geçek bir dostsun inşallah bir an önce rabbim kalbindekini karnına verir

kızlar yarın öğleden sonra nt+ikili test yaptırıcam özel bir hastanede yaklaşık 105 milyon tutarındaymış bildiğim kadarıyla önce kan alıcaklar sonra büyük ultrasona sokacaklarmış bebeğin ense kalınlığı ölçümü olacakmış bana dua edin kızlar evde temizlik yaptım kendimi biraz zorladım sanırım kasıklarım ve karnımın içine kramp giriyor sizdede böyle şeyler oluyormu bide büyük ultrason dedikleri şey bebeğin herşeyini gösteriyormu cinsiyet gözükürmü ikili test yaptırmış olanlar yada büyük ultrasona girenler bana yardımcı olurmusunuz :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Önce ense pilisini ölçecek doktor, sonra kan vereceksin. Doppler ultrasona gireceksin bebeğin damarlarını omurgasını falan gösteriyor. 1 hafta içinde de alırsın kan testi sonucunu.

gamzecimbebişin eğer erkekse biraz kendini belli ediyor .ben 14. haftada öğrendimcinsiyetini erkek çıktı.temizliğe gelince sakın kendini yorma bak ben tüp bebk yaptırdım 3 aylık oldum diye aya kalktım artık işimi gücümü yaparım diye hemen kanamam oldu allahtan korkulcak kadar büyük değildi şimdi hiç bir şey yapmıyorum önemli olan bebeğimiz

Önce ense pilisini ölçecek doktor, sonra kan vereceksin. Doppler ultrasona gireceksin bebeğin damarlarını omurgasını falan gösteriyor. 1 hafta içinde de alırsın kan testi sonucunu.

bilgilendirdiğin için çok saol arkadaşım

gamzecimbebişin eğer erkekse biraz kendini belli ediyor .ben 14. haftada öğrendimcinsiyetini erkek çıktı.temizliğe gelince sakın kendini yorma bak ben tüp bebk yaptırdım 3 aylık oldum diye aya kalktım artık işimi gücümü yaparım diye hemen kanamam oldu allahtan korkulcak kadar büyük değildi şimdi hiç bir şey yapmıyorum önemli olan bebeğimiz

canım çok saol temizlik konusuna gelince çok haklısın hayatta hiçbir şey bebeğimden daha önemli değil cinsiyeti fark etmez ama yinede çok merak ediyorum işte rabbim herşeyin hayırlısını versin

Bu arada ben de bigün can sıkıntısından evdeki mobilyaların yerlerini değiştirmeye kalktım, bazamı kaldırdım falan... Ağrım sızım olmadı ama olabilirdi de..:sm_confused: Akşam selçuk gelince anladı tabi öyle bi fırça yedim ki şimdi çöpü bile çıkarmıyorum korkudan:1shok:

öncelikle Dilerim Hayirli Haberler Alirsin.ultrasonda Bebeğin Ense Kalinliği ölçülüyor Kalp Atişlarini Bile Dinletmişlerdi Bana.bebeği Inceliyorlar Daha Sonra Kan Veriyorsun 2-3 Gün Içinde Aliyorsun Sonucunu.annenin Kilosu Yaşi Falan Bir Form Dolduruluyor Ona Göre Risk Hesaplaniyor Ama Bu Testler %100 Sonuç Vermiyor Canim.umarim Herşey Yolundadir.kendinide Fazla Yorma Bu Haftalar Bebeğin Organ Gelişiminin Olduğu Haftalar Dikkat Et Canim.bu arada ben cinsiyetini 16. haftada öğrendim ondan önce yanılma payı yüksek olur diye doktorum emin olamamış bana söylememişti.Ama öğrenme şansın var tabi erkekler daha çabuk belli olurmuş.

X