arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var!!

esin58

2 kız anasi:)
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
1.895
6
ben 2 aylik hamileyim.dün doktora gittik eşimle beraber.idrar testimde bakteri cikti.doktor bana aksef diye bi antibiyotik verdi.bunu bebege bi zarari varmi arkadaslar benimle paylasabilirmisinz lütfen..doktor b grubu ilac oldugu için zarari olmaz dedi ama benim içim genede rahat etmedi..Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

kadın doğum doktorun verdiyse korkma canım.çünki idrar yolları enfeksiyonu bakteri vb şeyler bebeğe ve sana daha zararlı.daha çok acı çekersin doğumun zor olur kasık ağrısı idrar yaparken zorlanırsın yara olur hatta ateş filan yapıyo onun için biran önce tedavini olman gerekiyor.
bende de bakteri ve kültürde üreme gözlendi. ateşleniyodum oderece çoktu yani geçen ay bir antibiyotik kullandım adını hatırlayamıyorum.şuan iyi gibiyim inşallah birdaha tekrarlamaz.ama sen korkma yani düzenli bir şekilde al.bol su iç
a.s.

ben de 37 haftalık hamileyim.doktorum bana da aksef verdi.bebeğe bi zararı olmadığı için bu antibiyotiği tercih ediyolar zaten.geçmiş olsun..

Doktorun verdiyse niye endişe ediyorsun?
Korkma ilaçlar da bizler için,gerektiğinde kullanıcaz tabii.

Hem idrar yollarındaki enfeksiyon tedavi edilmezse erken doğuma yol açarmış..
Bende de oldu antibiyotik değil ama vajinal fitil kullandım

canım korkma bende 15 haftalik hamileyim bende dişim için kullandım korkma

canım hamileyken benimde idrarımda bakteriş çıkmıştı ama doktor bana ilaç vermemişti sadece bol bol su içmem gerektiğini söylemişti bende bolllll su iç..

canım geçmiş olsun
dr vardır bir bildiği ki sana bu ilacı vermiş
yani bebeğine zarar verecek bir ilaç neden versinki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…