arkadaslar yardimci olurmusunuz?

eclin

Yigit Kerimim
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2010
331
3
arkadaslar bu gün adetimin 3. günü ve olmadim,dünden beri sürekli basim dönüyo,yatip kalkinca özellikle felaket dönüyo,hastaneye gittim tansiyonum düsüyomus,serum taktilar ama kolumda sislik olunca serumu cikardilar,yarin ev doktoruna gitmemi söylediler...hamilelik testinide orada yaparlar dedi,yani adam akilli cvp alamadim..yarin doktoro yine gidecem,hayirlisi...
bu arada karnimda degisik bi agri var,gögüslerimde sizlama var,bide aylardir yüzümde sivilce cikmamisti,5 gün önce falan büyük sivilceler cikti,akintim falanda yok,sadece wc ye gidince afedersiniz mendile beyaz akinti bulasiyo,bide atesimi ölcüyorum sabahlari 36,9 asagidan ölcüyorum :26: bu arada sabah test yaptim negatif cikti :26:
bu ay planli iliskiye girdik,bakalim InsaAllah hamileyimdir..

Son düzenleme:
inşallah hamilesindir. Allah gönlüne göre verir inşallah. bende aynı beklenti içindeyim bu ay. bebek istediğimiz için eşimle iki günde bir ilişkiye girdik çok ümitliydik bu ay. ama bugün olmam gereken adetim cuma başladı ve 1 gün sürdü. mide bulantım baş dönmem ve sürekli bi uyku halim var. bende şüphe içindeyim. kafam karıştı iyice

aminn canim InsaAllah sende hamilesindir
yarin dr gitcem net bilgialirim heralde
aynen bizde iki gunde bir iliskiye girdik..
bende cok ümitliyim bakalim nolcak
bu arada atesine baktinmi,ben atesle anliyom

arkadaşlar sizin belirtileriniz aynen bende vardı fakat benim kanamam önce olmadı. sivilcelendim tansiyonum 3 gün düşük gezdim vs vs vs. adetim 3 gün gecikince idrar testi yaptım pozitif çıktı. ertesi gün kan verdim 27 çıktı değerim. ama değerim 2 gün sonra 2ye katlamadı 35 e anca yükseldi ve sağlıksız olduğunu doktor söyledi. bekleyelim 1 hafta dedi ama ben 2 gün sonra adet gördüm. hamile olduğuma çok inanmıştım sevinmiştik ama kimyasal gebelik yaşamışım. biz de her 2 güne bir ilişkiye girdik. çok istiyorduk gerçi ilk bu ay denedik korunmadan ama o da böyle bitti işte hanımlar birşeyi çok isteyince belirti arayınca o olmuyor rahat bırakalım kendimizi o zaman herşey daha kolay olacak

cok gecmis olsun InsaAllah en kisa zamanda saglikli gebeliginiz olur...yarin kadin dr gitcem bakalimdr ne dicek,yarin 4. günüm,gözükmez olsada,hayirlisi diyelim..

cok gecmis olsun InsaAllah en kisa zamanda saglikli gebeliginiz olur...yarin kadin dr gitcem bakalimdr ne dicek,yarin 4. günüm,gözükmez olsada,hayirlisi diyelim..

ben adetimin geciktiği 6. gün dr u aradım. ultrasyona girmen için 1 hafta daha beklemek lazım dedi. 2 gün geçti zaten adet gördüm. dr zaten adet göreceğimi anladığı için beni yormadı

Belirtiler kişiden kişiye değişiklik gösterebiliyor. Ben 8 haftalık hamileyim ama bende bu belirtilerin bir çoğu olmadı. Kan testi daha erken sonuç veriyor. İdrar testinde daha geç görünebilir. Eğer şüphen varsa kan testi yaptır kesin sonucu öğrenmiş olursun. Bir de ne olursa olsun stres yapmamak gerekiyor ben bunu anladım. Kafayı bebek yapmaya, neden olmuyor sorularına taktıkça eşlerimizi unutuyoruz. Belli süre sonra onlara sadece bize bir evlat verecek bir robot gibi bakmaya başlıyoruz. İşimizi yapalım, 2 günde bir deneyelim, aman bir bebeğimiz olsun. Stres yapmayın, ben 4 ay denedim stres yaptım olmadı. Son ay düşünmedim artık vardır bir hayır olmuyorsa dedim. Rabbim verdi çok şükür.

öncelikle ALLAH herkesin gönlüne göre versin. benim adetim 1 veya 2 gün geçmişti. evde yaptığım idrar testiyle öğrendim. ekabınde kan tahliliyle kesinleştirdim. adetten önce pek anlaşılmıyor ki ben kendimi çok dinleyen birisiyimdir. yalnız testi yaparken idrarımda çok tortu vardı. yani beyaz minin minik şeyler yüzüyor gibiydi.ateşimi fark etmedim. ama sonra hafif hafiif mide bulantım olmuştu.

Kolunun şişmeside bir belirti olabilir, daha önce saydığın belirtiler gibi, ama çok umutlanma canim, herşey olabilir..
Bende bugün aile doktorumuza ulaşmaya çalıştım, ama beyfendi tatile gitmiş. ..

bu gün kadin dr. gittim,idrarda bisey cikmadi,ultrasonla alttan bakti,bisey gözükmüyo erken daha dedi,rahim duvari kalinlasmis,hamile olabilirsin dedi,en az 1hafta 10 gün beklemem lazim,merak icindeyim :26:
he bide su var dedi :26: bu gun 4. günüm ve sadece beyaz akinti var cok az,düzenli regl oluyodum normalde,en fazla 2 gün gecikirdi ama belirti olurdu en azindan,su an hic bisey hissetmiyom bas dönmesinden baska,haa bide ates basiyo,sonra üsüme falan,

inşallah hayırlı haberler alırsın canım. Allah gönlüne göre versin :)

bu gun 8. günüm ve hala adet olmadim :44:
agrilarim var hafifta leke geliyo sanirsam adet olcam
ama hala basim dönüyo :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…