Arkadaşlar yardım...

evet haklısın canım bol bol dua edelim.aslında biz yeni düşünmeye başlamıştık hemen sonuc böle olunca eşimle ben biraz afalladık ne bilim kendimi tuhaf hissediyorum aslında hamilelikten anne olmaktan korkuyorum biraz ...

evet haklısın canım bol bol dua edelim.aslında biz yeni düşünmeye başlamıştık hemen sonuc böle olunca eşimle ben biraz afalladık ne bilim kendimi tuhaf hissediyorum aslında hamilelikten anne olmaktan korkuyorum biraz ...

benim bugün evliliğimin 2. ayı. 25 haziranda evlendik biz.ben evlenmeden önceden beri çok istiyordum rabbim çok şükür bekletmeden verdi. bu da çok büyük bir şans biliyor musun.. yıllardır arayıp da bulamayanlar var.. sen ne kadarlık evlisin ve yaş kaç kusura bakmazsan ben 84lüyüm leblebi büyüyp meek olup geldiğinde 27 olucam inş.. geç bile bence..

arkadaşlar kan testi yaptırdım 84.82 çıktıııı:)))) hamileyimm ama daha çok yenii belki 3. hafta bile olmadı yerleşeli bebişim. huff yaa nasıl bekliycem 2 gün değer katladı mı diyee :KK43:((

senin adına çok sevindim umarım yarın yaptıracağın testte en hayırlı sonuç çıkar rica etsem öğrenmeden önceki belirtilerini yazabilirmisin bnm şu an adetime 3 gün var ve ara ara gelen bel ve kasık ağrım oluyo ve gene ara ara gelen yoğun akıntım sende bu gibi yada daha farklı belirtiler olmuşmuydu rica etsem aydınlatırmısın ?

canım benim bu temmuzda 3 sene oldu evleneli:)83 lüyüm aslında gec bile kaldım ama eşimde bende pek bebek düşünmedik bu zamana kadar ailelet ısrar edince ve etrafımızda herkesin cocuğu oldukca bizede heves geldi diyelim.ben artık istiyorum ancak annelik cok zor fedakarlık ister ben bu yüzden cesaret edemiyorum acıkcası.ALLAH SEVGİSİNİ CESARETİNİ VERİRİ buna canı gönülden inanıyorum.ama azda olsa şimdi varlıgına alıştım bugün test yaptırmayı istiyorum eger yaptırırsam bunu paylaşırım senle.İKİMİZ İÇİNDE HAYIRLISI OLSUN CANIM...

canım benim bu temmuzda 3 sene oldu evleneli:)83 lüyüm aslında gec bile kaldım ama eşimde bende pek bebek düşünmedik bu zamana kadar ailelet ısrar edince ve etrafımızda herkesin cocuğu oldukca bizede heves geldi diyelim.ben artık istiyorum ancak annelik cok zor fedakarlık ister ben bu yüzden cesaret edemiyorum acıkcası.ALLAH SEVGİSİNİ CESARETİNİ VERİRİ buna canı gönülden inanıyorum.ama azda olsa şimdi varlıgına alıştım bugün test yaptırmayı istiyorum eger yaptırırsam bunu paylaşırım senle.İKİMİZ İÇİNDE HAYIRLISI OLSUN CANIM...

arkadaşlar yaptırdım testimi çarşamba günü 84.82 olan değer bugün 197.31 olmuşşş:)))))) leblebim benimleee:))) inşş kesesini de görürüz ebayramdan sonraaa..

arkadaşlar yaptırdım testimi çarşamba günü 84.82 olan değer bugün 197.31 olmuşşş:)))))) leblebim benimleee:))) inşş kesesini de görürüz ebayramdan sonraaa..

senin adına çok sevindim umarım sağlıkla kucağına alırsın rica etsem öğrenmeden önceki belirtilerini yazabilirmisin bnm şu an adetime 3 gün var ve ara ara gelen bel ve kasık ağrım oluyo ve gene ara ara gelen yoğun akıntım sende bu gibi yada daha farklı belirtiler olmuşmuydu rica etsem aydınlatırmısın ?

senin adına çok sevindim umarım sağlıkla kucağına alırsın rica etsem öğrenmeden önceki belirtilerini yazabilirmisin bnm şu an adetime 3 gün var ve ara ara gelen bel ve kasık ağrım oluyo ve gene ara ara gelen yoğun akıntım sende bu gibi yada daha farklı belirtiler olmuşmuydu rica etsem aydınlatırmısın ?

ben reglime 5 gün kala aşırı fazla yemeye başlamıştım. kasıklarımda ve belimde ağrılar vardı. kendi kendime kan testi yaptırmaya gittim 57 çıktı, hamilesin dediler. regl günü koyu kahverengi akıntım geldi ama kanama olmadı. idrar testi yaptım pozitif çıktı ama benim yaptığım hataymış doktorum öyle söyledi. regl döneminden önce kan testi yaptırmamam gerekirmiş çünkü embriyonun rahme tutunamama ve düşme ihtimali yüksekmiş o nedenle regl den 3-4 gün sonrasını beklemeliymişim. şimdi testlerde hamile çıkıyorum ama 2-3 gün sonrasını bekliyorum.

canım benim şikayetlerim yumutlama günümden beri vardı ama kahverengi lekelenmeden sonra artık hamileyim dedirtecek haldelerdi anlıyorsun zaten akıntın bir gün öncesine göre daha yoğun oluyor ağrı adet olacakmışım gibiydi bir de idrar rengim koyulaştı ve kokusu da arttı.ama benim en belirgin belirtim göğüslerimden tam ucundak kahverengi bölgenin içine kadar uzanan koyu mavi damarlardı.. ben adet günüm teste gittim çıktı canım inşş sen de alırsın güzel haberleri...:emir_bebek:

canım benim şikayetlerim yumutlama günümden beri vardı ama kahverengi lekelenmeden sonra artık hamileyim dedirtecek haldelerdi anlıyorsun zaten akıntın bir gün öncesine göre daha yoğun oluyor ağrı adet olacakmışım gibiydi bir de idrar rengim koyulaştı ve kokusu da arttı.ama benim en belirgin belirtim göğüslerimden tam ucundak kahverengi bölgenin içine kadar uzanan koyu mavi damarlardı.. ben adet günüm teste gittim çıktı canım inşş sen de alırsın güzel haberleri...:emir_bebek:

inşallah bu müjdeli haberi bu ay bende alırım rabbim isteyen herkese versin o bahsettiğin damarlardan bendede var çok koyu deil ama açık tenli olduğum için belli oluyo bişey daha sorucam bu damarlardan başka göğüslerinde bi değişiklik hissettin mi leblebini öğrenmeden önce bende söyle bi değişiklik var normalde içe batık gibi duran göğüs uçları sanki 2 gündür dışa çıkıp belirginleşmeye başladı göğüsümün genelinde deil ama uçlarında hassasiyet oluşuyo buda bi belirti olabilir mi sence belirti deilse bile psikolojik denen şey adeti geciktiriyo biliyorum ama göğüslerde psikolojik olarak böle olur mu kafanı şişirdim kusura bakma ama halden anlarsın çok istiyorum anne olmayı :)

inşallah bu müjdeli haberi bu ay bende alırım rabbim isteyen herkese versin o bahsettiğin damarlardan bendede var çok koyu deil ama açık tenli olduğum için belli oluyo bişey daha sorucam bu damarlardan başka göğüslerinde bi değişiklik hissettin mi leblebini öğrenmeden önce bende söyle bi değişiklik var normalde içe batık gibi duran göğüs uçları sanki 2 gündür dışa çıkıp belirginleşmeye başladı göğüsümün genelinde deil ama uçlarında hassasiyet oluşuyo buda bi belirti olabilir mi sence belirti deilse bile psikolojik denen şey adeti geciktiriyo biliyorum ama göğüslerde psikolojik olarak böle olur mu kafanı şişirdim kusura bakma ama halden anlarsın çok istiyorum anne olmayı :)

walla canım uçlarında belirgn bir değişiklik olmadı ama normalde 80i zor doldururdum şimdi ise 85ten taşıyorlar inanılmaz büyüdüler eşim bile doğuma ne olacaklar acaba dedi:) bir de hamileliğimi öğrendikten sonra okudugum sonra check edip doğruluğunu tespit ettiğim birkaç belirti var örneğin bir arkadaş gözbebeklerinin inanılmaz büyüüğünü söylemiş ben de baktım benimkiler de büyümüş bir diğeri de saçlarının döküldüğünü ve kirpikleririn birbinine geçtiğini yazmış saçlarım ip gibi heryerde ve kirpiklerim hem diplerden kaşınıyor hem de karmış kurmuş olmuşlar gerçekten.bir de ilk sayfaya bakarsan elle rahim kontrolü yapmıştım nasıl oldugunu yazmıştım bir arkadaş ona göre kesin hamilesin dedi ve çıktı tabi çok iyi birşey değil ama bir bak istersen. tabi en önemlisi kan testi bence imkanın varsa git hemen yaptır canım biliyorum sonucu beklemek falan kötü oluyor ama böyle beklemektense daha iyidir bence..:KK34:

X