Arkadaşlar yardım edin çok korkuyorum.

lütfen dalga geçmeyin arkadaşlar ciddi bir şekilde bana bir ihtimal verin ya
Kimse sana bir şey diyemez nerden bilelim biz git eczaneden test al idrar testi yap bir dahaki sevişmeyi de korunarak yap ve sevişmeden önce hamilelik nasıl olur onu olu araştır öyle seviş nuriye

Nuriye rahat ol hamile değilsin millet takılıyor senin endişenin görünce. Hamilelik öyle kolay bir şey değil sakinleş

ne yapayım yaptım işte canıma mı kıyayım neden herkes dalga geçercesine cevap veriyor
Çünkü anlat anlat anlat bıktık bıktık. Hic cevap vermesek ard arda gene aciyosunuz. Sürekli benzer konular yildik artık ne uslaniyosunuz ne akillaniyosunuz ne de anlatinca ikna oluyosunuz...

ama art arta konu açmadım ki benim ilk konum bu
Ama açılan konualara da bi göz gezdirseydin millet hamile kalmak için sürtünme değilde normal yolla kaç ay bekliyor sürtünmeyle hamile kalabilme ihtimalini düşünüp buraya konu açmak bile çpk saçma

Ella, içmenizden öncesine koruma sağlar. Sonrasına değil. Bu kadar " hamile kalmak" hakkında bilgisiz oluyorsunuz ancak geri de kalmıyorsunuz. Biraz araştırın.

Nuriye bu kadar sürtünmenize gerek yoktu be ateş bulundu zaten. Sürtünerek Roma'yı mı yakmak istediniz?
Hayatım ella çok ağır bir hormon ilacıdır. Regl olmuşsun sen zaten. Mide bulantın sıcaktandır. Lütfen daha fazla sürtünme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…