Arkadaşlar vajinam kokuyor?

Yok eşim kokuyor demedi hiç ama ben rahatsız oluyorum belki oda alıyor kokuyu ben rencide olmayayım diye söylemiyordur.evet kokular olabilir bir dr gittikten sonra bakıcam yıkama jelleride kullanıcam umarım gider

Aslinda aranizdaki mesafenin olmamasi daha saglikli senle paylasmazsa baskasi ile paylasabilirdi mahrem olabilir ama bazilari bunu umursamaz
Yok eşim kokuyor demedi hiç ama ben rahatsız oluyorum belki oda alıyor kokuyu ben rencide olmayayım diye söylemiyordur.evet kokular olabilir bir dr gittikten sonra bakıcam yıkama jelleride kullanıcam umarım gider
Bence sende biraz takinti haline gelmis sakin ol ve genital bolgeye yakin yerlere guzel buldugun kokulardan sur sık sık ic camasiri degistir ve mutlaka bir sure kolonya kullan

Yaaa ben ic çamaşirimdada leke oluyor yani rengini bozuyor sinir oluyorum doktorda birşey demedi ne yapcami şaşirdim

Yaaa ben ic çamaşirimdada leke oluyor yani rengini bozuyor sinir oluyorum doktorda birşey demedi ne yapcami şaşirdim
Enfeksiyon var mi peki ben denize gitmistim wc icin gir cik gir cik orda gectiydi bu zamana kadar simdi kasinti yine var sanirim permatik kullandim ondan oldu
Temizliginizi nasil yapiyorsunuz

Günlük pedler çok tehlikeli asla doktorlar kullanın demez ve bu günlük ped kullanımı enfeksiyonu daha çok artırır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…