Arkadaşlar şüphelerim var yardım:):)

flowertek7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
4
0
Herkese merhabalar arkadaşlar ben yeni üye oldum.Sorum şu

eşimle sanırım mart ayının 20sinde birleşmemiz oldu.Eşimin ozamanki ameletiyandan bu yana birleşme yaşamadık.bunun üzerine 2 nisanda olması gereken adetim oldu düzenli şekilde aksamadan.sonra 2.adetimde düzenli bir şekilde oldu.Şuan geceleri midem bulanıo 2 gündür.başka belirti yok dünde sol göğsümde hafif (ucunda değil) sızlama oldu.acaba o günden bu güne kadar hamile olabilirmiyim aklıma gelip testte yapmadım yardım edin annelerrr,anne adaylarıı:):):):)

cnm benim ben de bugün öğrendim hamile olduğumu..inanırmısın hamileliği kafamdan attığım ay hamile kaldığımı öğrendimm..hiç kadınlar kulübüne girmedim öğrenene kadar stresim yoktu..kafana takma canımcım inşallah hamilesindir..amam benim bulantım yeni yeni başladı bel ağrım çok var..umarım seninki gebeliktir ama çok takma kafana hayatım..

Herkese merhabalar arkadaşlar ben yeni üye oldum.Sorum şu

eşimle sanırım mart ayının 20sinde birleşmemiz oldu.Eşimin ozamanki ameletiyandan bu yana birleşme yaşamadık.bunun üzerine 2 nisanda olması gereken adetim oldu düzenli şekilde aksamadan.sonra 2.adetimde düzenli bir şekilde oldu.Şuan geceleri midem bulanıo 2 gündür.başka belirti yok dünde sol göğsümde hafif (ucunda değil) sızlama oldu.acaba o günden bu güne kadar hamile olabilirmiyim aklıma gelip testte yapmadım yardım edin annelerrr,anne adaylarıı:):):):)

regl olmuşsun ilişkinin üzerine nasıl hamile olduğunu düşünüyorsun benmi yanlış anladım acaba

evet ilişkinin üzerine regl oldum ama çoğu hamile olabilirsinde diyor karıştı herkes bişe diyor başka yerlerde bende burayı güvenilir gördüm ve sizlere sormak istedim canım.

cnm benim ben de bugün öğrendim hamile olduğumu..inanırmısın hamileliği kafamdan attığım ay hamile kaldığımı öğrendimm..hiç kadınlar kulübüne girmedim öğrenene kadar stresim yoktu..kafana takma canımcım inşallah hamilesindir..amam benim bulantım yeni yeni başladı bel ağrım çok var..umarım seninki gebeliktir ama çok takma kafana hayatım..

tebrikler canım inşallah Allahım kucağına almayı analı babalı büyütmeyi nasip eder.:sm_cool:

ben sanmiyorum cunki ustune gorme normal adet kanamasi gibi olmuyor
siz normal gununde oldu diyorsunuz
migde bulantisida sitresten falan olabilir
yinede test yapin iciniz rahatlasin

iki defa zamaninda ve normal adet gormussunuz,hamile olmaniz ihtimali yok denecek kadar az.Ustune gorme cok az kanama ile oluyor bildigim kadariyla.Allah gonlunuze gore versin.

X