arkadaslar su mubarek gun hurmetine lutfen bi okusaniz..

Derya Kul

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2014
168
18
27
merhaba kizlar, ben bu aralar cok sikintili uzuntulu gunelr yasiyorum, en cok da aile icinde. bir turlu hayatim duzene girmiyomus gibi hissediyorum ayni zamanda derslerimde yogunlasiyor bunalima bile giriyor gibi hissediyorum bazen.. hatta bazen allahtan baska kimsemin olmadigini hissediyorum, okadar yalniz.
cok endislerim var cok korktugum var, bunun icin allaha her zaman dua ediyorum her zaman namazimi kiliyorum.. su arefe gunu hurmetine cuma gunu hurmetine, hem yarin de kurban bayraminin ilk gunu, bu iki gun dualar kabul oluyormus.. allah rizasi icin bana bi dua etseniz su sikintilarim huzursuzluklarim korkularim endislerim hic bidaha gelmeyecek uzere gitse... tesekkurler simdiden, iiy aksamlar

Allah cümlemizin yardımcısı olsun kardeşim. Korkularını bilmiyorum ama umarım korkularınla yüzleşmek zorunda kalmazsın. Allah yar ve yardımcın olsun.

"Doğduğun güne, öleceğin güne ve tekrar dirilecegin güne selam olsun"

Hayat doğum ve ölümden ibaret aslinda. Bu ikisi arasindaki hayati nasil yaşamak istiyorsun? Bizleri dustugumuz cukurdan cikaran Rabbimizdir. Gerisi boş zaten. Bir tek Ondan yardim dile. Ellerini semaya kaldiran kullarini boş cevirmez.
Güzel günleri düşün ve güzel günler yasa.
Allahim gönlünü ferah tutsun. Ömrün hayirli, ibadetlerin salih olsun.

ALLAH ım tez zamanda sıkıntınızdan kurtarsın,feraha eriştirsin, Ayetel kürsi okudum,ALLAH kabul etsin

Rabbim yardimcin olsun ne s1kintin varsa gidersin butun muratlarina tez zamanda hayirisiyla kabustursun seni

Duami gönderdim Allah yardimcin olsun sıkıntilarindan kurtul insallah

merhaba kizlar, ben bu aralar cok sikintili uzuntulu gunelr yasiyorum, en cok da aile icinde. bir turlu hayatim duzene girmiyomus gibi hissediyorum ayni zamanda derslerimde yogunlasiyor bunalima bile giriyor gibi hissediyorum bazen.. hatta bazen allahtan baska kimsemin olmadigini hissediyorum, okadar yalniz.
cok endislerim var cok korktugum var, bunun icin allaha her zaman dua ediyorum her zaman namazimi kiliyorum.. su arefe gunu hurmetine cuma gunu hurmetine, hem yarin de kurban bayraminin ilk gunu, bu iki gun dualar kabul oluyormus.. allah rizasi icin bana bi dua etseniz su sikintilarim huzursuzluklarim korkularim endislerim hic bidaha gelmeyecek uzere gitse... tesekkurler simdiden, iiy aksamlar
senin için dua ettim Allah kabul etsın cnm

X