Aile Planlaması Arkadaşlar spiral hakkında acil yardım

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Lütfen konum taşınmasın azıcık bilgi alıp gitcem. Arkadaşlar belli nedenlerden dolayı bana hormonlu spiral minera takıldı iki gün önce. Ben korkudan lavaboya ne gidemiyorum kayar diye. Banyoyada giremiyorum kan akışıyla acaba kayar mı diye . Şimdi pembe akıntı geliyo ama yoğun geliyo. Doktoru aradım bişey olmaz dedi. Ama şüphelendiğin zaman gel dedi. Yine bişey anlamadım yani bişey olmaz ama şüphelendiğin zaman gel... Yani doktorda Ankara'da ben Ankara'da değilim yani gidemiyorum öyle. Doktor takarken zor takmıştı doğum yapmadığın için rahim girişin zor demişti. Yani bu kolay kayar mı kaysa da pembe yoğun akıntı yapar mı
korkma kaymıyor benim mirena taktıralı 6.ay oldu ilk 1 ay sürekli lekelenme ve aşırı ağrı vardı dün kontrole gittim yerinde düzgünce duruyordu o kadar spor, koşu, cinsel ilişki. . bişey olmadı olmuyor ancak akıntımı kalınlaştırdı. kanamam uzun ama az miktarda geliyor.

korkma kaymıyor benim mirena taktıralı 6.ay oldu ilk 1 ay sürekli lekelenme ve aşırı ağrı vardı dün kontrole gittim yerinde düzgünce duruyordu o kadar spor, koşu, cinsel ilişki. . bişey olmadı olmuyor ancak akıntımı kalınlaştırdı. kanamam uzun ama az miktarda geliyor.
Evet aynısı bende de oldu. Bugün takılalı 14 gün oldu ağrım bitti. Dediğiniz gibi lekelenme var. Çok teşekkür ederim yorumunuz beni daha çok rahatlattı:)

X