Arkadaşlar şimdi ben yumurtluyor muyum yardım edin lütfen???????

Aybala42

''me veddeake rabbuke ve ma kale...''
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
1.332
206
Arkadaşlar 12. günümdeyim dünden beri sağ ve sol kasığım çok şiddetli ağrıyor ara ara geçiyor yine başlıyor...Akıntım çok arttı.afedersiniz içinde beyaz beyaz parça parça akıntı var.uzayıp uzamadığını göremedim çünkü günlük ped kullanıyorum.ben şimdi yumurtluyor muyum? :uhm::uhm::uhm:

googleye gebelik.org yaz otomatik hesaplayıcılar var yumurtlama tarıhını verıyo ama soyle dıye hatırlıyorum dıyelım gelecek ay 1ekımde adet olacaksın ondan yanı adet olmadan 13 ve 18 gun aralıgında yumurtluyosun

kızlar bu akıntılar yumurtlamadan önce mi oluyor? benim de adetin 12.gününde oldu, biz de 12 ve 14.günlerde çalışabildik sadece, bugün 17.gün, inşallah tutturabilmişizdir

çok büyük ihtimalle yumurtluyorsun canım. ben ovulasyon takibine giderken dr.a hep diyordum akıntım ve ağrılarım başladı diye ve o da muayeneden sonra doğruluyordu. inşallah güzel sonuçlar alırsınız.

peki canım, benim o dönemde olan akıntılarım şimdi kesildi ve bir dahaki adetim de 3 ekimde, acaba bu gebeliğin olmadığı anlamına geliyor, bu konuda bilgin var mı?

git git gidaaaaaaaaaaaaaaak yumurtam sicaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkk inanmassan gelde baaaaaaakkk git giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!:))))

bencede yumurtlama zamanlarındrı her an catlayabılır aman dıkkat canım hayırlısı olsun inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…