Arkadaşlar Sancı

nıye kı?ne var yazdığı yerde forum başlığı GEBELIK kız da gebe zaten.anlamadım yanı tepkını?Arkadaşlar sancılarım çok oluyo her an doğurcam diye korkuyorum fikriniz ne zaten doğuma 9 gün var ay çok heycanlıyım yardımcı olurmusunuz lütfen?? bu arada nıye korkuyosun kı?erken doğum falan değil,doğur işte ne güzel.benım son 2 gunum ama ne sancım var ne başka bişi.Allah sağ salim kurtarsın inşallah.

arkadaşım arkadaş 4konu açmış ve hepsinde farklı şeyler yazmış bakarsan görürsün tepkim ondan burda 9gün var demiş başka konuda 1ay var demiş kuşkulu değilmi sencede bir konuda tekmeliyo demiş bir konuda bu akşam sezeryana girecem yarın size yazarım demiş bugünkü olaya zaten çok taktım

işallah canım nedir bu böyle burası böyle saçma şeyleri kaldıracak bir ortam değil millet burda derdini mutluluğunu paylaşıyo neden insanların iyi niyetinden faydalanıyosun yazık valla

şaka gibi:1shok:
Diğer konularınıza da baktım da anormallikler hatsafada hamileliğinizin 8. ayındamısınız yoksa 9 günmü var ben anlam vermedim..
Ayrıca doğur yani zaten doğurman gerekiyor içinde öyle fazla kalmamalı mirmirmirmir

X