arkadaslar ruyalarimda cok korkuyorum bildiginiz dualar varmi ? yardimci olun lutfen

mon_amour

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2013
363
3
34
salamun aleykum arkadaslar
ben ruyalarimda cok korkuyorum bagirarak kalkiyorum her gece degil regl donemlerime yakinnn ve ben 3 yildir evliyim ve cocuk istiyoruz fakat kac tane doktora gittiysek hic bir problem yokmus ne bende ne de eesimde ruyalarimda korkmam bazi kadinlarin deyisine gore hamile kalmami engelleyebiliyormus normalde ayetel kursiyi Fatiha suresini ihlas surelerini her gece aklima geldigi gibi okuyorum ama yinede korkuyorum ozelliklede regl de mesela adetime 4 gun var ama ben gece ruyamda korkunca hemen ertesi gun reglim gelir bu ayda ayni oldu daha 2 gun var ve normalde korkmadigim ay duzenlidir fakat korkunca one atiyor 2-3 gun bana ne olur yardimci olun bi oneride bulunun

Okunuşu:“Euzü bi-kelimatillahi’t-tammeti min gadabihi ve ikabihi ve şerri ıbadihi ve min hemezati’ş-şeytani ve euzü bike rabbi en yahdurun.”

Anlamı:“Allah’ın gazabından,Allah’ın cezasından,kulların şerrinden ve şeytanın çarpmasından Allah’ın tam olan kelimelerine sığınırım.Rabbim bana gelmelerinden sana sığınırım.

Nihat Hatipoglu paylasmis ... alintidir bir sayfadan cnm .... daha bulabilirsem yazarim

Hadis-i şerif-de Resulü Ekrem(s.a.v) Efendimiz şöyle buyurmuştur.

“Sizden biriniz uykusunda korktuğu zaman şı duayı okusun.”

“E-uzü bi kelimetillahit-ta’mmeti min gadabihi ve ıkabihi,ve min şerri ibadihi ve min hemzatişşeyatiyn, ve en yahdurun.”

“Allahı’ın gazabından,ıkabından,insanların şerrinden,şeytanın vesvese ve aldatışından ve yanıma gelmesinden Allahü Teala’nın tam olan kelimelerine sığırım.”

Bu dua okunduğu zaman hiç bir şey zarar veremez.Resulullah(s.a.v) uykusunda korkan,kimselere bu duayı ta’lim buyururlardı.

Bu yazida bir sayfadan alintidir cnm simdilik bunlari buldum ...

Allah razı olsun bınnnnnnlerce kez milyonlarca kez rabbım guzel gonlunuuzde gecenu sıze nasıp eylesın duayı aldım yazıp başucuma asacagım ınşallah

Allah razı olsun bınnnnnnlerce kez milyonlarca kez rabbım guzel gonlunuuzde gecenu sıze nasıp eylesın duayı aldım yazıp başucuma asacagım ınşallah
Allah senden de razi olsun cnm bnm
Rabbim yar ve yardimcimiz olsun ben daha da bakarim yine yazarim sana cnm

Arkadaşım merhaba,yazını okuyunca yazmadan geçemedim.Rüyada kortuğun için felak ve nas surelerini 3 er kere okuyup öyle yatmanı tavsiye ederim.Gerçekten işe yarar.Bir de hamile kalamadığından bahsetmişsin hemde bir sorun yokken.İşte bu dikkatimi çekti.Hiç duydunmu bilmiyorum ama sübyanlı olmak diye bişey var.Aslında hamile kalıyorsun ama ne olduğunu bilmediğim bu şey yüzünden regliyle atıyorsun.Güvenilir bir hoca bulup sübyan muskası yaptırıp üzerinde taşıyacaksın ve doğuma kadar çıkarmayacaksın.Ben 3 kişi de şahit oldum bu duruma ve bu muskayı taşıdıktan sonra bebekleri oldu.Bence bunu araştır derim.Anne olabilmek dünyanın en güzel şeyi olsak gerek.Denemeye değer.Belki de rüyalarında korkmanın da bu durumla lakası olabilir.Rabbim tez zamanda şifa versin ve bebeğine kavuştursun inşallah

geçtiğimiz aylarda bende de olmuştu ve eşim de gece vardiyasındayken özellikle uyuyamıyordum en son bir gün eşim gece işe gitti ben korkudan titriyorum dayanamadım annemi aradım istanbuldan geldi hemen geceyi yanımda geçirdi sabah da kıymetli bi hocamızı aradı kızım böyle böyle rüyalar görüyo korkudan uyuyamıyor diye, o da dediki akşam yatmadan önce temiz bir abdest alsın, önüne arkasına sağına soluna yukarısına aşağısına ayetel kürsi okusun en son bir tane daha okuyup nefesini içine çeksin zırh gibi korur onu rahat rahat uyur dedi. o günden beri bunu yapıyorum çok şükür korkularım geçti bir dene inşallah şifa bulursun

Hımm cok tesekkurlerrrr bende ayetel kursıyı okuyorum ama oyle yapmıyordum akşama onuda yapayım ınşallah
Maşallah sız hamılesınız rabbım korusun sızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…