Arkadaşlar Ovitrelle kullanıp olumlu veya olumsuz sonuç alanlar lütfen bakabilir mi acil

Arkadaşlar ben iki hafta önce o ovitrelle iğne yaptım ve yarın test yapılacak ve şuan hafif ağrım ve çok çok az pembemsi bı akıntı geldi böyle olanlar var mı sonuç ne oldu. Yani olmamış mı demek oluyor.
Mrb Bənde bcos var ovitrelle 4 defa denedik olmadı, ama deneyip pozitive alanlarda var bünyeye göre deyişiyo bənce sonuç

Evet bence de. Bende de pcos var bu arada
Merhaba canım Neqatif çıkmış sendede üzüldüm seni çok iyi anlıyorum çünkü aynı şeyleri bende yaşadım stress falanda olunca çok psikolojimde bozuldu, pcos hastalarının genelde kilo verdikten sonrada hamile kalma ihtimali var ama bən 84 kiloyum veremiyorum, 🥲 ama aynı 80 kq arkadaş vardı burda yeni aldım haberini oda pcosdu tüp bebek denemesinde ilk denemede pozitiv çıkmış. Bəndə tüp bebek araştırdım inşAllah türkiyeye geldiğimde yaptırıcaz nasip olursa yani üzülme bu devirde herşeye çare var.

Merhaba canım Neqatif çıkmış sendede üzüldüm seni çok iyi anlıyorum çünkü aynı şeyleri bende yaşadım stress falanda olunca çok psikolojimde bozuldu, pcos hastalarının genelde kilo verdikten sonrada hamile kalma ihtimali var ama bən 84 kiloyum veremiyorum, 🥲 ama aynı 80 kq arkadaş vardı burda yeni aldım haberini oda pcosdu tüp bebek denemesinde ilk denemede pozitiv çıkmış. Bəndə tüp bebek araştırdım inşAllah türkiyeye geldiğimde yaptırıcaz nasip olursa yani üzülme bu devirde herşeye çare var.
Teşekkür ederim 🤗 Yani nasip kısmet bu işler Allah bilir hayırlısı bakalım. Benim kilom fazla değil yani boyuma göre olsa olsa iki üç kilo fazlam vardır 1.70 boyum 75 kilom

Merhaba öncelikle üzülmeyin birdahaki aya insallah olur🙏 Bende 4. Kez oldum bugun iğnemin 9. Günü regli günüme 2 gün var rahim filmi vs de cektirdim sorun görünmüyor ama olmuyorda rabbim zamanını biliyordur 🙏❤️

Merhaba öncelikle üzülmeyin birdahaki aya insallah olur🙏 Bende 4. Kez oldum bugun iğnemin 9. Günü regli günüme 2 gün var rahim filmi vs de cektirdim sorun görünmüyor ama olmuyorda rabbim zamanını biliyordur 🙏❤️
Aynen öyle nasip kısmet zamanı var Rabbim bilir en hayırlısını 🤲

Aynen öyle nasip kısmet zamanı var Rabbim bilir en hayırlısını 🤲

Sanki koyulasmıs benım öyle degilmi 🥰
81DF6D23-A37D-41C6-9FE9-D50C18960CB7.jpeg

Valla igne üzerinde 15 gün geçmeden yapmicam test 5mayista yapcam haber vericem sizlerede

X