Aile Planlaması Arkadaşlar norlevo hapının ikisini birden içtim korkuyorum ya bişey olursa

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

eftane

Guru
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2012
157
136
38
Herkese merhaba bugün an itibariyle norlevo ertesi gün hapının 2sini birden içmiş bulunmaktayım sağlık ocağına gittim hemşire 12 saat ara ile iç dedi ama eczacı ve ilacın prospektüsünde 2sini birlikte alın diyor bende 2sinide aynı anda içtim malum yüksek hormon içermekte ikisini birden içincede bu oran dahada katlandı inşallah bişey olmaz birde madem 2si birlikte çilecekti neden ayrı ayrı koymuşlar birlikte tek doz yapmamışlar? bu konuda bilgi sahibi olanlar acilen yorumlarınızı bekliyorum

insanın dengesini bozuyor norlevo. Tekini içseydinde aynı sonuçla karşılaşacaktın canım. 1 hafta gibi kısa sürede regl olmana sebep oluyo. Duygu durumu biraz hassaslaşıyo. Ancak 2 ay sonra vucut kendi normal düzenine geri dönebiliyor. Ama tavsıyemdır. çok zorda kalmadığın sürece bir daha kullanma. Dikkatli ol. Her ne kadar kurtarıcı olsa bile çok berbat bir ilaç çünkü

çok haklısın ilkkez kullandım zaten çünkü daha 6 aylık bir bebeğim var ikincisi için çok erkendi o yüzden işimi şansa bırakmak istemedim ilaçları içeli 2 buçuk saat falan oldu çok korktum ya dozaj bana fazla gelirde bişey olursa falan diye ama bir yan etki görmedim üstelik emziriyorumda 6 saat emzirilmemeli diyo ama ben 12 saat geçmeden emzirmicem

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…