Arkadaşlar n'olur akıl veriiinn :(

Amorous

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
143
2
37
kıslar merhaba,

Benim bi sorunum var sizden akıl almak istedim ,

3 senelik bi ilişkim var.Arada kavga edip barışsakta sonuçta mutlu bi çifttiz / çifttik
ama son 1 aydır bende bişiler oldu.Onunla konuşurken sıkılıyorum,goruşmek istemiyorum ondan uzaklaşıyorum.Evlenince mutlu olamayacağımı falan düşünüyorum(bundan 3-4 ay once hep evlenmek isteyen ben evlenmek falan istemez oldum)Erkek arkadaşımda durumun farkında ondan uzaklaştığımı sevmediğimi düşünüyor.bu durumum karşısında oda sıkılıyor Bi sorun varsa konuşalım,beni sevmiyorsan istemiyorsan çıkarım hayatından diyor onda olmaz saçmalama diyorum.Düşünüyorum sorun ne diyorum ama bişi bulamıyorum.Hani bi büyü yaparsın birden adam soğur ya ole oldu.Onunla buluştuğumda yanında bazen çok mutluyum ama yanlız kalınca çok umutsuz mutsuz oluyorum.

Sevgilimden de bahsedeyeyim biraz,
beni herkesden kıskanır,hemen sinirlenip sonra beni üzdüğü içn özürler diler,benimla asla küfürlü konuşmaz,onun gozunde hayatta sadece ben varmışım(ailesi bile 2.sıradaymış)insanlara karşı on yargılı(hiç sevmiyorum bu huyunu)Kıyafetlerime karışır açık giyinmek yok,çevremde sevmediği kişiler olursa onlarla beni konuşturmaz ,kalabalık yerleri sevmez sıkılır ,klasik bi hayat yaşar,çevresinde çok sevilen biri, yardım sever merhabetlidir.Anlayacağınız kötü huyları da var iyi huylarıda...

off kıslar sizde de oluyor mu bole şeyler yoksa bi sorun mu var bende ne olur yorumlarınız bekliom akıl verin bana ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilemiyorum.Hiç keyfim yok mutsuzum.:uhm::uhm::uhm:

Biriyle konuşurken sıkılıyorsanız,görüşmek istemiyorsanız sevmiyorsunuz bence..
Daha önce sevmişseniz bile artık sevginiz bitmiş..:smiley-cool:

oluyor tabi olmazmı hepimiz buna benzer şeyler yaşııyoruz
biraz monotonlaşmış gibi belkide ilişkiniz biraz heyacan katsanız
daha farklı olabilir gibi geliyor bana

insan sevdiğinin yanında mutsuz olmaz,sıkılmaz.. sizin kafanız karışık,duygularınızdan emin değilsiniz gibi geliyor bana...

kafam karışık hemde çok karışık,ayrılıyım diyorum ama sonra olmaz ben seviyorum onu hem 3 senelik bi ilişkimiz var onuda üzmeye hakkım yok diye düşünüyorum.Belkide monotonlaştı ilişkimiz hep aynı ilk zamanki heyecanımız yok ikimizdede çevremdeki sevgililere bakıyorum da biz çok sönük bi ilişki yaşıyor gibi geliyorr

neler yapabilirim acaba o heyecanı yakalayabilmek için?????

bence siz birbirinizi seviyosunuz ama
ilişkinizde bazı şeyler sıradanlaşmış,monotanlaşmış
ilişkinize biraz renk katmaya çalışın
sosyal bişeyler yapın beraber
zaman zaman herkesin ilişkisinde monotonlaşmalar olabiliyor hayat şartlarından dolayı
ilişkinide farklılıklar yaratıp onları deneyin bence

Çok sıradan yaşıyoruz herşeyi bide ilerledikçe ailesi ile tanışınca daha sıkıntılı oldum.Ailesi beni seviyor kötü bişilerini gormedim benimle ilgili sorunları yok ama onların hiç bitmeyen sorunları onlarla iç içe olmak benide yordu galiba.Evlenmeden sık sık goruşuyoruz bilmiyorum ne kadar doğru :uhm:

Hiç aklıma gelmezdi bole duygulara kapılacağım.Birbirimizi çok seven bi çifttik ama bana son zamanlarda bişiler olduu allaha hergun dua ediyorum yardım etsin hayırlısı olsun diye
Biran once rotamı çizip yoluma devam etmek istiyorum bole çok mutsuzum senağlamasenağlamasenağlama

monotonlasmis gibi sanirim...3 yil az degil ki

biraz uzaklasin bence...yani soyle bi kaç zaman sadece kendinize vakit ayirin. iliskinizi bi tartin, dusunun, iyiyi ve kotuyu...dusunmekte fayda var, evlilik çocuk oyuncagi degil biliyorsun.

hayirli olsun senin için...

vazgeçip gitmek kolay değil arkadaşım sonuçta onun sevgisi ilk zamanki hala çok seviyor beni ben kendimi düşünüp onu yarı yolda bırakamam en zor anlarımda yanımda oldu hayatı oğrendim ondan ayrılırsam hayatı çile olur çok iyi biliyorum.Şuan duygularımdan emin olmadığım için çekip gidemem ben ilişkimi düzeltmek istiyorum sadece

bencede biraz ayri kalin yani bir süre görüsmeyin.belki o zaman farkina varirsin gercek duygularinin!! yinede hayirlisi olsun canim ikiniz icinde.

çok saolun kıslar
Bende biraz ara verip kafamı dinlemek istiyorum ama ona bunu soyleyeceğim çok üzülürr hiç beklemiyordu bole bişeyi hiç sorunumuz yoktu off offf off

artık sevmiyormusunuz
kendinize zaman verin
ve sonra karar verin ?

Birbirinizden bir sureligine uzaklasin bence.
Sadece bir iki hafta konusmayin. Bakalim ozaman daha mi mutlu olacaksiniz.
Eger oyleyse ozaman sizde birseyler bitmis demektir.
Ama sIkIldim diyede hemen bitirmeyin. O sizi boyle birsey yapsa hos olur mu.
Emek ister boyle seyler.
Bitirmeyi dusunmek yerine, biraz zaman taniyin birbirinize, her iliski inisli cikislidir.
Bizim bir arkadasda ayni durumdaydi, bazen hic gormek istemiyorum, sIkIliyorum derdi, ama gun olurdu sesini duymadan yapamazdi.
Ilerde pisman olacaginiz bir karar vermeyin.
Biraz zaman isteyin kendisinden.

iliskiniz uzun surdugu icin ve hep ayni seyleri yaptiginiz icin monotonlasmis
nisanlin da cok renkli bi kisilige sahip degil sanırım...
onu kaybedecek bi duruma gelsen bence anlarsin sevdigini....
onun hayatinda olmadigini dusun mesela ne hissediyorsun? hala bisey yoksa o zaman sevgin bitmis demektir

ara vermeni tavsiye etmem
iliskiye ara vermek diye bisey olmaz bence bu daha da durumu kotuye goturur
o arada o da senden soguyabilir
sen geri dondugunde onu ayni yerde bulamayabilirsin
dikkat et

insan sevdiginin kiymetini kaybedince anlar
ama onemli olan o hala hayatindayken kiymetini bilmek

bi liste yap ve hayatinda o olmazsa eksik kalacak seyleri yaz
eksik olacak duygularini yaz

cok bisey yazamadiysan da bitir

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar yapmayın sıkılmak sevmemenin işareti değildir herzaman hemde 1 ay olmuş bu duyguyu hissedeli, 3 senelik bir ilişki sonuçta. bence ortam değiştir, tatile falan çık bi kendini yokla belkide çok bunaldın..

arkadaşlar haftasonu buluştuk içimden geçenleri soledim,artık eski heyecanımın olmadığını,sıkıldığımı herşeyin monoton gittiğini aslında olanların oda farkındaymış biraz üzüldü ama tahmin ediyormuş.
Beni kaybetmemek için elinden gelen herşeyi yapacağını soledi.Şimdi bi kaç plan yaptık değişik yerlere gideceğiz.Onun bu halini gorunce gerçekten içim sızladı çok üzüldüm telefonda konuşurken,mesajlarında bile beni kaybetmekten çok korktuğunu hissediyorum.onun bu cabalaması ilişkiyi eski haline dondurme çabaları beni mutlu etti ama hala eskisi gibi değilim.bende şimdi aklımdan olumsuz düşünceleri atıp ilişkime tutunmaya çalışıyorum.Sizin de dediğiniz gibi farklı şeyler yapıp birazda kafamı dinleyecem eğer ki bu soğukluk devam ederse onuda daha fazla üzmek istemiyorum.
Sizlere çok teşekkür ederim verdiğiniz yorumlar nasıl davranmam gerektiğinde bana yardım oldular.Çok teşekkürler

X