arkadaşlar merhaba

arkadaşım senin, kafana takma derken,neyi anladığına bağlı,tabiki bir heyecan bekleyiş olacak,bunun aksi komik olur herhalde

hamile olduğunuz için size kolay geliyor sanırım.ya da siz tüm yaşadıklarınızı unutmuşsunuz sanırım..siz ne anladıysanız ben de aynısını anladım.önemsemedim diyorsunuz ben de onu soruyorum nasıl önemsenemez ki..herneyse komik olmayayım ben şimdi di mi, esraxe nin dediği gibi..................

bak canım ,amacın soru sormak dertleşmek veya paylaşım yapmaksa konuşalım,seve seve dertleşirim ama eğer kavga etmekse niyetin,işine bak,komikleşme,bilmem anlatabildimmi, belliki hamile kalamamak iyice germiş seni eğer cevap istiyorsan sormayı bil

senden öğrenmeyeceğim sanırım soru somayı.sen de biriyle nasıl konuşulması gerektiğini öğren.hamile kalamamak tabi ki beni geriyor ve derinden üzüyor ama bunu kullanıp beni üzmekse derdin bunu başarıyorsun gerçekten..sana yakışmıyor.bu yüzden bu konuyu seninle konuşmamayı yeğliyorum..allah bebeğini kucağını almayı nasip etsin......

allah yardımcın olsun......................................

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…