arkadaşlar merhaba

bmy

uzman
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
158
4
40
mrb ben yeni üye oldum 3aydır yazılarınızı takip ediyorum bn de bebek istiyorum bebek sahibi olan ark lar nekadr zaman uğraşmak gerek bnm 4ay bitti ortada bişi yok

Canım hosgeldin aramıza !! Bu tür seyler belli olmuyo ki problem olmadıgı müddetce her an olabilir zamanını beklemek lazım dimi :) Bende 4. yılıma giricem 3 yıl hep korunduk ama bi kere korunmayalım dedim ve o ay hamile kaldım yani bunun bi süresi yokki !! İnsallah sende kısa zamanda hamiş kalırsın cnm ...

hoşgeldina.s.
canım o belli olmuyoki, kişiden kişiye değişiyo, kimisi bi ayda hamile kalıyo kimisi bi yılda.. ama bi istatistik var: Sağlıklı, doğurganlık açısından hiç bir sorunu olmayan 100 çift izlendiğinde, 1 ayda sadece 25’ i gebeliğe ulaşır. Bu oran 6. ay sonunda %70’e, birinci yıl sonunda % 85’e, ikinci yıl sonunda ise %92’lere çıkar. mışş.

bende karar verdikten sonra hemen olacak sanıyordum ilk 2 de olmadı moralim bozuldu sonra sağlıklı bir ciftin 6 ay içinde olur yazısını okuyunca rahatladım ve o ay oldu stres yapma sakın en önemli faktör bu unutma

saol hoşbulduk bn de bu ay çok ümitliyim ama kısmet olmazsa med smart denicem yum günü tesbiti için

inş olur da boşuna acele ettiğimi biliyorum 1sene beklemek gerekiyomuş ama ne biliyim bnce bu belirtiler falan hikaye tek kenıt adetin gecikmesi

canım benim herkesin değişiyor bu tür şeyleri kafana takma
mesela ben korunmayı bıraktıktan hemen sonra ilk ay hamile kaldım

maaşaal süper ya pki 5.ve 6.ayda hamiş olanlar kimler bilimsel olarak en yüksek artış bu aylarda oluyomuş beklemek ne zor

mrb ben yeni üye oldum 3aydır yazılarınızı takip ediyorum bn de bebek istiyorum bebek sahibi olan ark lar nekadr zaman uğraşmak gerek bnm 4ay bitti ortada bişi yok

merhaba canım hoşgeldin aramıza,benimde 4.ayım olcak bu ay da tutmazsa.bence şimdiden bunu kafana takma..:enbuyukkk:a.s.

canım bende 2,5 senedir istiyorum ama henüz olmadı bende senin gibi ilk denememde olucak sandım hatta doğum tarihini falan hesaplıyordum ama hep hüsran oldu. inşallah en kısa zamanda seninde bebişin olur ama sakın sıkma canını daha yolun başındasın

Allahım bütün duaları muttttlaka kabl eder bazılarını dünyada gerçekleştirir bazılarını ahirette umulmadık şekilde mükafatlandırır hepmz için hayrlısı olsun hayırlısıyla olsun o ol derse olur ona zorluk yoktur isteyelm elmzden gleni yapalm Allh gafurdur kerimdir.

belli olmuyoki ben bir kere ihmal etim hemen hamile kaldim ya su hamile cetvelini nasil yapiyonuz herkesin var bi benim yok gösterirseninz ya da oluyosa banada yapin benim sat 26 subat

Canım aramıza hoşgeldin bende senin gibi yolun başındayım hiç belli olmaz canım stres yapmayalım inşallah en kısa zamanda bizde yaşarız o mutluluğu isteyen herkes yaşasın herkesin yüzünü güldürsün rabbim..

DAHA ÇOK YENİYMİŞSİN CANIM 1 YIL OLMAYINCA DR.LAR TEDAVİ BAŞLIYO BENİM 1,5 YIL OLMAMIŞTI

Canim Allah Gönlünün Muradini Versin Bende Iki Senelik Evliyim Hemen Hamile Kaldim Ama Bebişim Karnimda öldü Ve Daha Sonra üçtane Daha Ayni şey Tekrarlendi Toplam Dörttane Bebişimi Kaybettim Hakikaten Daha Yolun Başindasin Sikma Canini Takma Kafana Herşey Insanin Kafasinda Bitiyor Oyüzden Morelin Hep Yüksek Olmalienkisa Zamanda Seninde Bütün Isteyenlerinde Bebişleri Olur Allah Herkezin Gönlünün Muradini Versin

merhaba arkadaşlar, bende uzun bir süredir yazılarınızı takip ediyorum ve artık foruma da katılmak istiyorum. Öncelikle tüm anne adaylarına sağlıklı bir hamilelik dönemi dilerim. Allah bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza almanızı nasip etsin. belki yanlış bir başlık altında yazıyorum, o nedenle hata edersem affola :) ben 1,5 yıldır yasmin kullanıyorum. Bu ilacı kullanıp bırakanlar varsa,ya da bilgisi olanlar, ilacı bırakınca hemen hamile kalmak mümkün müdür, bu ilaçla deneyimleri olanlar cevaplarsa sevinirim. ben de nasipse ağustos gibi ilacı bırakmak istiyorum ama önce sanırım kendime bir dr. bulmam lazım, İzmir'de önerebileceğiniz dr. varsa onları da öğrenmek isterim. hepinize selamlar..belki yakında ben de bir anne adayı olurum.

cnm benimde 4. ayımda oldu hemen olacak sanıyor insan .ilk istediğim ay günüm geçti ama olmadı kısmet kaybettim bebişimi ondan 4 ay sonra hamile kaldım.
eğer eşin ve sende dra göründüyseniz bir problem yoksa tek yapman gereken stres yapmamak bu insanın elinde değil ama elinmden geldiğince azalt bu konuyu düşünmemeye çalış
ben tamamen aklımdan çıkarmayı başardığım stres yapmadığım ay tekrar hamile kaldım allah isteyen herkese nasip etsin sağlıkla doğumlarını göstersin hepimize

merhaba arkadaşım.kafana takmadığın zaman sende aramıza katılırsın korkma.kafandan kesinlikle çıkar.ben 6 ay bunalımlara girdim.en sonunda olmuyor diye vaz geçtim korunmaya başladım.korunurken hamile kalmışım.ne gerzek bir durum dime hi hi hi

ya arkadaşlar,bu konuyu nasıl kafamıza takmayacağız hala anlamıyorum,tedavi aşamasındaysan ve doktorla bu konu hakkında sürekli haşır neşir halindeysen nasıl oluyor da bunu düşünmeyeceğiz.her ay sadece 6 gün süren yumurtlama günlerini heyecanla beklerken ve bir sürü umut beslerken içinde,nasıl olur da unuturuz bu konuyu.valla benim gibi düşünen var mı bilmiyorum ama bunun benim için mümkün olmadığını biliyorum..ama yapanlara da büyük saygım var bravo diyorum..a.s.

bence bu stres işi çok doğru. şimdi sen stres yapınca oluyormu? olmuyor. ama eğer sende ve eşinde bir sorun yoksa eninde sonunda bu bebek olacaktır. aslında bunu yazıp yazmama konusunda kararsız kaldım ama ben böyle düşünüyorum yani yazıcam. bu konuda stres yapmak biraz kadere inanmamak gibi geliyor bana. eğer kadere inanıyorsak ve ayrıca her işte bir hayır olduğunada, stres yap-ma-ya-ca-ğız.
olacaksa olacak.Allahım bizim için en iyisini bilir ve yapar. biliyorum çok zor bunu başarmak bende yaşadım ama ne zaman ki önemsemedim o zaman hamile kaldım.
Eğer stres bütün hayatını kapladıysa senin için hamile kalmak çok zor olacak. lütfen rahatla biraz. inanki her işte hatta şerde bile hayır vardır ve eninde sonunda sende bebişini kucağına alacaksın....
kendine iyi bak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…