Arkadaşlar merhaba

Duru7is

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
16
5
25
Merhabalar arkadaşlar
Arada mide bulantım oluyor sürekli yatmak istiyorum uyusam aksama kadar uyurum çok bel ağrısı var karnımda ağrıyor ama öyle çok değil sayfada gece baya gezdim 6 gün kala erken gebelik testi yapan ve sonuç alanları gördüm inanılmaz bir diş ağrısı çekiyorum doktor gebelik gibi şeyler olabilirse diye yapmıyor şuan antibiyotik verdi onu kullanıyorum bende bugün sabah erkenden reglime 6 gün var awox marka erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı doğru mudur değil midir bilemedim gittiğim kadın doğum doktoru reglden önce kesinlikle kan verme dedi ne yapacağımı bilmiyorum birde başka bir doktor yine gebelikte kullanılır diye augumentin antibiyotik yazdı bunu da 4 gün içince bana alerji yapıyor birde gebeysem neler olur diye kullanamıyorum yani öyle çaresiz kaldım

merhaba. mide bulantısı uyku hali o kadar erken olmaz. hamilelik varsa da antibiyotik konusunda için rahat olsun.

Cevabınız için çok teşekkür ederim bir kere kimyasal gebelik geçirdiğim de 3. Haftada bu aralar anlamıştım mide bulantım olduğunu öyle zannettim çok bişey yiyemiyorum dişten dolayı belki de ondandır

X